„W pokojach zabrania się urządzania libacji alkoholowych”

W Szczebrzeszynie bar typu kebab nazywa się „Głodny Turek”.

W Zamościu szukamy synagogi. Nie wiemy na pewno, który to budynek. Nagle na fasadzie jednego z nich dostrzegamy duże litery wymalowane sprayem: „J,,,ć żydów”! I wszystko jasne. Budynek został opisany.

W Radiu Maryja słuchaczka apeluje do Rodziny, aby w najbliższy poniedziałek w jak największej liczbie stawiła się na rozprawie w Sądzie w Katowicach. Chodzi o wsparcie duchowe. Przed trybunałem stanie pan Andrzej, zupełnie fałszywie oskarżony o napaść na ekipę telewizji Polsat przed dwoma laty. A jest zupełnie niewinny. Całym sercem jesteśmy po stronie pana Andrzeja. Sam udzielam się na antenie Polsatu dość regularnie. Cóż, perfidię Polsatu znamy nie od dziś…

Klub Książki Katolickiej reklamuje pozycję „Nawrócona wiedźma” pióra aktorki Patrycji Hurlak. Występowała w serialach „Klan”, „M jak miłość”, „Na Wspólnej”. Okazuje się, że oddała się złemu duchowi. O czarnej magii, spirytyzmie czy amuletach nie wspominając. To złemu duchowi zawdzięcza, że dostawała kolejne role, była popularna i miała kasę.
Cóż, Patrycja Hurlak jest aktorką dość niskich lotów. Zastanawiamy się, co złemu duchowi musieli obiecać aktorzy znacznie bardziej od niej utalentowani: taki Holoubek, Zapasiewicz, Łomnicki. Pewnie dusze całej rodziny na kilka pokoleń naprzód. I na pewno nie gadali z nikim poniżej Lucyfera.

Klub Książki Katolickiej poleca także podręcznik „Dieta Alleluja”, „oparty na Biblii”. A my, poganie,  tylko: Alleluja i do MacDonaldsa!

Lublin. Nowy hotel. O nazwie „Obiekt noclegowy Urocza”. W pokoju na poczesnym miejscu ogłoszenie: „W pokojach zabrania się urządzania libacji alkoholowych”. Gorzej nie mogliśmy trafić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *