Lunatyka żal

Prokurator postawił zarzuty pracownikom firmy pogrzebowej, którzy próbowali sprzedać gazetom zdjęcia ciała Ewy Tylman. Oczywiście niosą się głosy oburzenia. Starajmy się jednak tych ludzi zrozumieć. To jest Poznań, a parę stów piechotą nie chodzi.
WPolityce, komentarz internautki. Dopuszczony przez moderatora, więc może nie całkiem sprzeczny z tym, co myśli o Franciszku redakcja witryny braci Karnowskich?: „Jestem zdruzgotana tym co glosi glowa kosciola!Jestem wierzaca i gdy slucham papierza igo widze to mam odruch wymiotny i prosze Boga by mi wybaczyl,ze nie potrafie zamilknac!Tylko prawda nas uratuje!”
Prasa wielkopolska: „Z niewyjaśnionych dotychczas powodów kombajn spłonął na polu pod Wągrowcem”. Przypomina się kawałek AC/DC „Combine on fire”.

Prasa regionalna: „Wczesnym świtem z okna mieszkania w miejscowości Ptusza w powiecie złotowskim wypadł 35-letni mężczyzna. Uderzył w ogrodzenie i wpadł do zbiornika wodnego, znajdującego się przy budynku. Zginął. Według relacji sąsiadów był on lunatykiem i już wcześniej zdarzało mu się wychodzić przez okno w czasie snu”. Zwróciłem uwagę, bo przez Ptuszę przejeżdżaliśmy ostatnio po raz kolejny. Za każdym razem mam wrażenie, że w nazwie jednej samogłoski. A lunatyka żal…

Tygodnik Nie: „Po zamachu w Monachium prezydent Andrzej Duda wysłał depeszę kondolencyjną do prezydenta Niemiec, w której przypomniał, że był to już kolejny atak. Kto twierdził, że on do dwóch nie potrafi zliczyć?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *