Lunatyka żal

Prokurator postawił zarzuty pracownikom firmy pogrzebowej, którzy próbowali sprzedać gazetom zdjęcia ciała Ewy Tylman. Oczywiście niosą się głosy oburzenia. Starajmy się jednak tych ludzi zrozumieć. To jest Poznań, a parę stów piechotą nie chodzi.
WPolityce, komentarz internautki. Dopuszczony przez moderatora, więc może nie całkiem sprzeczny z tym, co myśli o Franciszku redakcja witryny braci Karnowskich?: „Jestem zdruzgotana tym co glosi glowa kosciola!Jestem wierzaca i gdy slucham papierza igo widze to mam odruch wymiotny i prosze Boga by mi wybaczyl,ze nie potrafie zamilknac!Tylko prawda nas uratuje!”
Prasa wielkopolska: „Z niewyjaśnionych dotychczas powodów kombajn spłonął na polu pod Wągrowcem”. Przypomina się kawałek AC/DC „Combine on fire”.

Prasa regionalna: „Wczesnym świtem z okna mieszkania w miejscowości Ptusza w powiecie złotowskim wypadł 35-letni mężczyzna. Uderzył w ogrodzenie i wpadł do zbiornika wodnego, znajdującego się przy budynku. Zginął. Według relacji sąsiadów był on lunatykiem i już wcześniej zdarzało mu się wychodzić przez okno w czasie snu”. Zwróciłem uwagę, bo przez Ptuszę przejeżdżaliśmy ostatnio po raz kolejny. Za każdym razem mam wrażenie, że w nazwie jednej samogłoski. A lunatyka żal…

Tygodnik Nie: „Po zamachu w Monachium prezydent Andrzej Duda wysłał depeszę kondolencyjną do prezydenta Niemiec, w której przypomniał, że był to już kolejny atak. Kto twierdził, że on do dwóch nie potrafi zliczyć?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *