Życie publiczne. Skoro nie ma się własnego…

Krytyk filmowy Krzysztof Kłopotowski: „Jarosław Kaczyński jest dużo mądrzejszy od większości swych posłów, i przepastnie mądrzejszy od pisowców, którzy poparli projekt ustawy o całkowitym zakazie aborcji. To naturalne, bo przywódca powinien mieć więcej rozumu od reszty”. Gdybym tak umiał pisać, może bym w życiu do czegoś doszedł…

Natalia Niemen: „Świadomi chrześcijanie żyją po prostu perspektywą nieba. Ja też tą perspektywą żyję”. A nieświadomi chrześcijanie?
Artyści protestowali pod Pałacem Kultury. Internauta na prawicowym portalu: „Kultura w Polsce jak na razie jest na utrzymaniu państwa i artyści mogą ministrowi naskoczyć tam gdzie pan możesz pana ministra w dupę pocałować”.
Prezes Kaczyński ogłasza rozpoczęcie przekopywania Mierzei Wiślanej. Internauta: „Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom”. Inny komentator: „Majom rozmach, skurwisyny!”
Moje strony. Świat przestępczy. „We wtorek po godz. 20 w Żurawicy pod Przemyślem, z zaparkowanego na prywatnym terenie opala tigry, 19-latek ukradł pendrive oraz 510 zł w gotówce. Gdy właściciel samochodu zauważył złodzieja, natychmiast ruszył za nim w pościg. W trakcie ucieczki, sprawcy wypadł dowód osobisty, który 22-letni pokrzywdzony schował i wrócił do domu. Po pewnym czasie, sprawca zapukał do drzwi domu 22-latka i zażądał oddania dowodu, który zgubił podczas ucieczki. Pokrzywdzony bez wahania zatrzymał młodego mężczyznę i przekazał go policjantom”. I to by było na tyle.

Trzy Hasiory.:

c1

c2

c3

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *