Patrz, Kościuszko…

Kielecczyzna. Miasteczko o nazwie Końskie (to wstyd, ale nie zajrzeliśmy tu od pięciu lat). Miasteczko łączy harmonijnie dzień dzisiejszy z historią. Współczesność przejawia się m.in. w nazewnictwie handlowycm.:

A historia? To pomnik Kościuszki oraz największa (i zabytkowa!) instalacja na rynku miasteczka. Ogromny, rozbudowany szalet.:

Internet (prawy):
Tow końcu prezes doszedł czy jeszcze nie bo już nie wiem…

Najbardziej żal mi było Pana Macierewicza. Wyrzucono go jak starą, podartą szmatę. A mógł tyle jeszcze dokonać dla obronności naszej ojczyzny.

Znowu tylko ta sama stara gadka, że „dojdziemy do celu” a tak naprawdę, PiS nigdy nie przyzna, że Smoleńsk to był mord na polityczne zamówienie ówcześnie rządzącej Polską szajki przestępczej – z prostego powodu – bo wtedy trzeba było by kogoś wsadzić za ten mord, a jak wiadomo, PiS jest niezdolny do wsadza nikogo ważnego poza swoimi członkami i nic nieznaczącymi płotkami.

jak oni nas załatwili…bez mydełka..fa.tyle lat razem z tymi czerwonymi szmaciarzami doją te Polskę i doją.poprzebierali się za naszych, ustawili rodzinki i dalej handlują Polską.
Są w ojczyźnie rachunki krzywd, obca dłoń ich też nie przekreśli, ale krwi nie odmówi nikt: wysączymy ją z piersi i z pieśni. Cóż, że nieraz smakował gorzko na tej ziemi więzienny chleb? Za tę dłoń podniesioną nad Polską – kula w łeb!

2 komentarze do “Patrz, Kościuszko…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *