Nawijka

Warszawa. Z hotelu cotygodniowa pogwarka telefoniczna z Romkiem Rogowieckim o filmach do jego programu muzycznego w Radiu RDC.:

W TVP na Woronicza (nowy gmach tym razem) chyba o dziesięciu po kolei serialach. Twórcy tego cyklu (w ramach programu „Pytanie na śniadanie. Extra) nazwali moje wystąpienia „Słowokot”. W telewizorze/komputerze to wygląda mniej więcej tak.:

Muzeum Powstania Warszawskiego. Prelekcja „Cisi bohaterowie warszawskich gazet…”. Jako pierwszy omówiony został saturator. W powietrzu +35.:

Na finał kolacja w kultowym „Lotosie” u zbiegu Belwederskiej i Chłemskiej. Na gazetce w korytarzu rzeprodukcje z którejś mojej ksiażki o PRL-u.:

Internet (prawy) po pytaniach New York Timesa o stan zdrowia Prezesa:

nyt to takie inne GWno czyli nowojorscy demokraci zwani pedałami

Prezes to wielkiej klasy polityk. Przejdzie do historii jak Piłsudski. Trzymajmy kciuki za Niego. Jest gwarantem, że Polska będzie się umacniać wbrew lewactwu.

Breżniew też był zdrowy. Nawet po śmierci.

I jasnowidz Jackowski też coś źle wróżył na koniec 2018 – widział wielki pogrzeb.

PiS ma moje bezwgledne wsparcie!Popieram z calych sil Kaczynskiego i Rzad! Walcza z Targowica i zagranica i kazdy komu Ojczyzna mila,musi wspierac PiS/Rzad/JK.Trzymajmy sie razem i cala naprzod!

Jeden komentarz do “Nawijka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *