Którzy upadają

Znowu w polu, znowu w lesie, znowu w domu.:

s1

Na działkach już jesień.:

s2

I całe szczęście, że nie wypoczywam jak inni rodacy, np. nad Bałtykiem (fot. Gazeta Wyborcza).:

s3

Rano w Lecie z Radiem o MM, która poległa 5. sierpnia. Zrobiłem sobie selfie nowym aparatem. Chodziło mi o zdjęcie artystyczne i takie właśnie wyszło.:

s4

Na uczelni trwają obrony prac dyplomowych młodych plastyków. Odkryłem nowy prąd artystyczny „jajcaryzm”.:

s5

s6

s7

Witold Gadowski w rozmowie z portalem wPolityce.pl.: „Musimy oczyścić kulturę z kasty pieczeniarzy żerujących na polskich pieniądzach, podlizujących się obcym wpływom, aby budować własną pomyślność, nie tworząc żadnych wartości dla kultury”. Jak najsłuszniej! Tylko prosimy: śmiało i po nazwiskach!

Tygodnik Nie: „Roman Giertych powiedział, że Lech Kaczyński nie brał udziału w powstaniu warszawskim, nie przenosił rannych, nie stał na barykadach. Z werdyktem byśmy jednak poczekali na wyniki oficjalnego śledztwa IPN”.

Lech Makowiecki, „wSieci”: „Na szczęście zwykli ludzie nie są ani ślepi, ani głusi. Mając do wyboru genderowych „wesołków” i Żołnierzy Wyklętych, polska młodzież już zdecydowała. (…) Strzelnice są znowu oblegane”.

Znowu Nie: „Bill Clinton wygłosił płomienne przemówienie wyborcze na rzecz swojej żony Hillary. >Możecie ją posłać wszędzie< – mówił. Najlepiej do diabła, skoro nawet loda nie potrafi zrobić dobrze”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *