Faun

W temacie „wiosna” nieco się ruszyło. Słonecznie i + 15. A jeszcze tydzień temu, na Wybrzeżu było odwrotnie. Więc najpierw las.:

Ptactwo też się ruszyło. Dzięcioł w centrum kadru.:

Weekend w Kaliszu, nocleg w hotelu o bardzo filmowej nazwie „E.T.” Przed fasadą wiadomy kosmita oraz pisemne wyjaśnienie, skąd nazwa.:

Gołuchów. W przyzamkowym parku – faun. Czyli ja.:

Zaległości z Trójmiasta. „Sołdek” powinien być zdekomunizowany, bo to na cześć przodownika pracy. Tego parasolnika z Sopotu pamiętam w realu. Zdaje się, że był szurnięty i alkoholik, ale kolorowy typ. W sopockim „krzywym domku” miła kawiarnia w typie studenckim. Neptunowi zwisały sople, nawet w miejscach intymnych!:

Internet (od prawej):
(w kontekście niedziel wolnych od handlu) Zwykłym ludziom z trudnością starcza pieniędzy do soboty..!!

Pan Minister Antoni Macierewicz, to Wielki mąż stanu oddany Polsce całym sercem. To wielki patriota i człowiek czynu.

-dlaczego premier i nie tylko mowi o patriotyzmie gospodarczym a w TVP INFO leci reklama lidla???co to ma być?

Czy wy przygotowujecie społeczeństwo do Polski dwóch narodów,Polskiego i Izraelskiego??

Wice Marszałek Bielan (PIS) powiedział w Radiu Zet, że gdyby nie pensja żony trudno byłoby wyżyć jego 4 osobowej rodzinie w Warszawie za 10 tys. które zarabia na rękę (naprawdę jego pensja to około 13 tys. zł).

Na po glosuje okolo 3 mln ludzi, co nie swiadczy dobrze o spoleczenstwie, w ktorym jest az 3 mln potencjalnych szmalcownikow, komuchow, zlodzieji, oszustow, lewakow i pozostalych bandytow.

BÓG, HONOR, OJCZYZNA. Każdy, kto jest przeciwko PIS i panu Antoniemu, jest przeciwko tym trzem najważniejszym dla Polaka hasłom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *