E, co ty tam widziałeś…

Muzeum Arkadego Fiedlera w Puszczykówku. Same ciekawe rzeczy. To jest zapewne ten docent nauk politycznych, o którym jest mowa w „Psach”.:

s1

Ciągle odnajdujemy własne podobizny z poprzednich wcieleń. Gdybyśmy się urodzili w głębi Afryki, zapewne wyglądalibyśmy tak:

s2

Gdyby w Egipcie, tak:

s3

Gdyby Dorota urodziła się w Egipcie solo, zapewne wyglądałaby tak:

s4

A ja, gdyby wśród północnoamerykańskich Indian, to może tak:

s5

Choć bardzo chciałbym wyglądać tak:

s6

A tak zapewne w poprzednim wcieleniu wyglądał nasz prezydent. Wówczas przewodził Majom. Też byli szczęśliwi.:

s7

TVPInfo z pytaniem m.in., kto ciekawy pokazał się na Festiwalu Filmowym w Gdyni. Referuję.
A tak nawiasem, aktorka Anna Próchniak się pokazała. Z jak najlepszej strony.:

s8

Chciałem zaznaczyć, iż zgadzam się w całej rozciągłości z opinią bp. Edwarda Frankowskiego przytaczaną obficie przez media prawicowe. Bo wróżbita Maciej z kolegami nadają non stop w Radiu Pogoda i w Zet Gold, gdzie dotąd poza potokiem paplaniny można jeszcze było czasem usłyszeć jakąś piosenkę. Teraz już tylko bełkot, reklamy i wróżbita Maciej. Najwyższy czas uderzyć na alarm. Biskup Frankowski: „Siły te robią wszystko, by rosło pogaństwo. Wróżki, wróżbici mają rocznie 3 mln klientów. Wiele osób czyta regularnie horoskopy. Wielu wokół nas burzycieli Bożego ładu i porządku. Demontowany jest nasz kraj. A jazgot mediów ogłupia, demoralizuje dzieci i młodzież. I my wiemy, że to jest zło. I milczymy!”

Strony rodzinne. W Jarosławiu pewien 54-latek kierując oplem potrącił 14-latka jadącego skuterem. Oczywiście, kierowca opla wydmuchał 1,5 promila. Norma. Ale – okazuje się – 14-latek na skuterze też był pijany.

Ogród botaniczny z wczoraj. Nie wszyscy są zamknięci na wpływy z tamtej części świata…:

s9

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *