Drugi najstarszy

Koleżanka Doroty zauważyła, że mignąłem w TV publicznej i przez Dorotę radzi, bym się dobrze zastanowił nad swoim postępowaniem. Odpowiadam, że jestem dziennikarzem, a moja ulubiona definicja tego zawodu brzmi: „Dziennikarz to drugi najstarszy zawód świata”. Więc jak przyjeżdżają do mnie i wypowiadam się na ulicy, to jestem „ulicznicą”. A jak jadę do studia to jestem panienką, która wykonuje usługę „z dojazdem do klienta”. Dzisiaj znowu byłem ulicznicą.:

p1

Wojewódzki w Polityce: „Dorota Szelągowska, była żona Adama Sztaby, wyznała w telewizyjnym wywiadzie Magdzie Mołek, iż jej ojczym był alkoholikiem i pedofilem. Coraz częściej mam wrażenie, że ludzie z problemami trafiają do specjalistów. A ci z dużymi problemami – do telewizji”.

Portal Polonia Christiana kontynuuje misję antyaborcyjną pod hasłem: „Pomóż ocalić życie niewinnych dzieci!”. No dobrze, a co z winnymi dziećmi?

Czytam: „Jarosław to miasto z najbardziej zanieczyszczonym powietrzem na Podkarpaciu. Tak wynika z niechlubnego rankingu miast, w których jakość powietrza budzi zastrzeżenia. Zestawienie przygotowała Światowa Organizacja Zdrowia”. Też mi rewelacja! I bez badań pamiętam, iż zawsze było tam najbardziej zepsute powietrze i niezdrowa atmosfera.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *