Tattoo

Licencjaty. Przykładowo – pani Martyna pięknie obroniła pisaną u mnie pracę na temat artystycznych, kulturowych i społecznych aspektów sztuki tatuażu w Polsce. Na obronę przybyła w towarzystwie żywego dzieła sztuki, czyli pani, którą sama wytatuowała (pani Martyna z lewej, ale też z tatuażem).:

s1

Dwa piętra niżej swoich prac bronią artyści. Tym razem w robocie jest popkultura. A jednak Michael Jackson był biały!:

s2

s3

s4

Minister Zalewska: „Wygaszanie gimnazjów ma przebiegać tak, by rodzice i uczniowie tego procesu nie zauważyli”. To w takim razie po co „wygaszać”. Pani minister przypomina mi Hankę Bielicką. Ta monologistka wspominała, że często najpierw mówiła, potem słuchała tego, co sama mówi i dopiero wówczas ustosunkowywała się do tego, co powiedziała.

Dla Jarosławia Radawa jest tym, czym Riwiera dla Paryża. W Radawie odbyły się pogańskie obchody Nocy Kupały. To doskonale wybrane miejsce. W Jarosławiu, pod okiem sąsiadów, rodziny ludzie musieli się jako tako prowadzić. W Radawie puszczały wszelkie hamulce. Więc tu jak najbardziej na miejscu są pogańskie tańce.:

s5

I wianki na wodzie, bo przecież tyle dziewcząt straciło tutaj wianek…:

s6

Uparcie przysyłają mi reklamę: „Dołącz do świata pampers”.

W tygodniku Przegląd artykuł o naszych hotelach w oczach gości. Mówiłem o tym w radiu, ale tu znacznie obszerniej i na innych przykładach.:

s7

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *