Tablet Bolesława Prusa

Walentynki. Dorota przygotowała przekąski.:

A wieczorem – Wronki. Jedyny w Polsce kabaret operowy (tak się przedstawia). Repertuar klasyczny.

Repertuar międzywojenny.:

Głos Wągrowiecki.:

Zaległości. Nałęczów. Muzeum B. Prusa, w nim przenośna maszyna pisarza. Znaczy: tablet.:

Kazimierz Dolny. Koguty i Walentynki.:

Kielce. Klasztor na Karczówce. Byłem strasznie dawno albo i wcale. Tu m.in. krzyż upamietniający powstanie styczniowe, figura spowiadającego zakonnika i tablica pamiątkowa ku czci innego. Jak ma na nazwisko Tomaszewski, to na imię powinien mieć Kolumbin. Kielczanie od wieków słyneli jako ludzie dowcipni:

Radio. W Walentynki byłem na żywo w programie „Mała czarna” na temat komedii romantycznych.:

Przeczytane z kindla (przed snem): gazetowiec „Atropina jest moją bronią” Jerzego Edigeya. Powojenne porachunki polsko-niemieckie na Ziemiach Odzyskanych. Niemcy wypadają tu, oczywiście, bardzo słabo.:

Internet (z prawej strony):
Polacy oczekują dymisji Morawieckiego i powrotu Polki, Pani Beaty Szydło na stanowisko premiera

Podstawową rolą stacji benzynowych jest sprzedaż paliwa. Patriotyzm powinien tam objawiać się w postaci dobrego paliwa w przystępnej cenie, takiej która dzięki zachęcie gwarantuje zadowolennie klienta i pozwala, dzięki obrotom na satysfakcjonujący zysk. Póki co patriotyzm operatorów Orlenu sprowadza się do sprzedaży wątpliwej jakości paliwa za stosunkowo wysoką cenę.

jestem dumny że jestem polakiem jestem biały i jestem niepijącym alkoholu i bez uzależnień bo czysta błękitna krew to trzeźwa krew.

Dlaczeo Wielki prezes Kaczyński nie przegoni tych propagandzistów Wildsteina, bliźniaków Karnowskich, … za kpiny z inteligencji Polaków i przyznanie Przyłębskiej nagrody człowiek wolności

Pani Julia zasłużenie dostała medal wolności co nas bardzo cieszy . A od sympatyków PIS przyznajemy jej tytuł piękności palestry polskiej.

Nie wiadomo, kogo słuchać- czy Żydów, czy Europy? Kto następny do wydawania rozkazów Polsce?

A reformę sprawiedliwości organizuje i firmuje PZPR-owski prokurator stanu wojennego tow. Piotrowicz i magister Ziobro, który nigdy nie pracował jako prokurator a jest Prokuratotem Generalnym

Pan marszałek Senatu Karczewski to typowy, wręcz podręcznikowy przykład ciapciaka, maślaka, kapcia. Wstyd PiS

Karczewski z charyzma pudla kartonowego to jakis kiepski zart. Eksperymenty pana Kaczynskiego przestaja byc smieszne – tu chodzi o przyszlosc Polski!

W Warszwie przyznawac sie do tego, ze jest sie Polakiem – to totalny obciach na dzien dobry. Warszawe po prostu trzeba zburzyc, mieszkancow wypedzic – i zbudowac od nowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *