Ptaki. Wybrane problemy

Przyroda nazbyt łaskawa jak na grudzień: + 8. W Jeziorze Rosnowieckim kilku panów zażywało kąpieli. Byłem skłonny się dołączyć, ale za bardzo mi się spieszyło.:

Z wczoraj. Podczas spotkania twórców i fanów Radia Satysfakcja wygłosiłem referat „Ptaki w polskiej piosence. Wybrane problemy”. Muzyczną warstwę ilustracyjną przygotował Kolega Webmaster – dzięki! Okazało się, że nagrano z mojego wystąpienia bootlega, który udostępniam:

Wieczorem w drewnianym kościółku w podpoznańskim Kicinie. Wewnątrz cisza przerywana tylko dyskretnym skrzypieniem wiekowych ławek.:

Internet (prawy):
rodacy razem z rzadem polskim ocalic musimy ojczyzne przed poko=munistyczno mafio ktorz chce polskie rozkrasc do reszty majo zapedy powrotu do koryt wsciejkle bydlo szpicli zdrajcow targowica bandyci zlodzeje lizbiki grje prostytutki platni szpicle przez zagranice czerwona i biala holota to zamordowali gornikow stoczniowcow ks jerzego inych polakow co rozkradla polskie na 300mild okradali kamienice na nieboszczykow 130 let przestepcy oszusci komunistyczne odrodzenie

Sens tego co piszesz jest dobry, ale naucz sie budowac zdania, bo tworzy sie sieczka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *