Przeżyj to sam

Wiadomość z gatunku tych, które przypominają, że „za dzień, za rok, za chwilę razem nie będzie nas”: zmarł Piotr Niewiarowski. Specjalista od reklamy i PR w Radiu Merkury (obecnie: Radiu Poznań). Znałem pana Piotra od lat 80., kiedy to był menedżerem Lombardu. Ostatnio tak się utarło w Radiu, że kiedy widziałem, jak pan Piotr wchodzi na schody, z miejsca śpiewałem głośno: „Na życie patrzysz bez emocji, na przekór ludziom i czasom wbrew…”, pan Piotr przechodząc mówił: „Dzień dobry”, a ja darłem się na cały głos: „Przeżyj to sam!!!”. I tak za każdym razem. No więc właśnie przeżył…:

Głos Wągrowiecki.:

Janusz Chabior występuje w ostrzegawczej reklamie – lekarz (niestety po fakcie) przestrzega przed kozaczeniem na drodze. Nasuwa się wspomnienie ze Śremu.:

Do czegoś potrzebny był mi film „Zbrodniarz i panna”. Kliknąłem i wyskoczyło. 15 years ago.:

Internet (od prawej):
Niestety jeśli miotła “Dobrej Zmiany” już się zdarła Polacy będą zobligowani szukać nowej. Takiej polskiej miotły, która wymiecie te błazeńskie umizgi elit polskiego budżetu w kierunku rozpuszczonych jak dziadowskie bicze przez poprzednie reżimy, rozmaite antypolskie atrapy.

…zostalem jak wiekszosc Polakow , zrobiony w..chooooja!!!.Nigdy bym nie przypuszczal, ze kaczynski,taki wielki patriota ,sprzeda nas jak ..Judasz Iskariota …

Przemądrzały red. Ziemiewicz chce wreszcie zanurzyć ryj w korycie z melasą 🙂

Jak JK się w końcu nie opamięta to jeszcze doczeka takiej chwili, że wkurzeni zwolennicy będą domagali się natychmiastowej likwidacji pomników jego brata i zmiany nazw ulic jego imienia.

Do cholery teraz rządzi PiS czy Tusk?

Precz z Nudą!

4 komentarze do “Przeżyj to sam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *