Pozycje niedozwolone

Rankiem prelekcja (ilustrowana) o kinie lat 80. i 90. dla licealistów w Ośrodku Kultury w Obornikach.:

Na plakach już zapowiedź wieczoru z panem Krzysztofem Kowalewskim.:

W tej sytuacji tylko dzięcioł na muralu zachowuje spokój.:

Po południu niezapowiedziana wizyta gospodarska w miejscowości wypoczynkowej Zaniemyśl nad jeziorem. Bo sezon tuż. Pani w sklepie mówi, że „kiedyś to tu było czarno od turystów”. Niestety, jezioro nieczynne, pod lodem.:

Poza tym w Zaniemyślu zmian się nie stwierdza. Tylko przed pomnikiem poety romantycznego z tych okolic, Ryszarda Berwińskiego, rozścielono dywan. Takiego to nawet pomnik śp. prezydenta nie będzie miał!:

Odsłuchane w samochodzie. Mariusz Szczygieł czyta własny zbiór reportaży „Kaprysik. Damskie historie”. Rzadka przyjemność, zwłaszcza opowieść o pani z Krakowa, która każdy swój dzień zapisywała detalicznie przez kilka dziesiątków lat.:

Internet (z prawa):
Chciałem sobie kupić piwko za 2,20 w markecie ale był zamknięty. Więc poszedłem do sklepiku małego a tam to piwo za 3,40. Więc jestem stratny na tej ustawie 1,20.

PiS nas oszukał, p.Jaki to jeden z nielicznych wyjątków w obecnym rządzie, patriota, który działa w interesie narodu.

To jest wojna o suwerenną Polskę! Gdyby Jagiełło w 1410 r. potrzebował w „spokoju” bitwę wygrać, to byśmy do dzisiaj toczyli walkę z Krzyżakami :))))))

Niech żyje Iran i Wolna Palestyna.

czemu ty taki głupi jesteś

Na …uj żonie ta „wolna” niedziela jak ja muszę zasuwać tramwajem ? Dajcie też wolne tramwajarzom, lekarzom, kelnerom. Czemu tylko ekspedientkom ?

Tygodnik Nie:
Antoni Macierewicz na posiedzeniu komisji o ustawie degradacyjnej powiedział, że dawno już nie słyszał takich załganych kłamstw. „Załgane kłamstwa” – to brzmi jak tytuł zwycięskiej piosenki w Eurowizji.

Nie ma w tej chwili większego wyzwania przed Polską niż demografia, powiedziała Beata Szydło. Z wielkich wyzwań czeka nas jeszcze zmiana czasu na letni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *