… polewamy się szampanem

Co ja poradzę, że uczepiła się mnie piosenka Sławomira „Miłość w Zakopanem”. Najwyższy czas ruszyć pod Tatry, niech Dorota poczuje się „królową nocy”, a ja „rycerzem”.

Zaległości Oscarowe. Prosiłem, żeby pan redaktor pstryknął mi fotkę w katolickim Radiu Emaus, bo nie co dzień mówię w rozgłośniach katolickiech, jak oni nie co dzień nadają o Oscarach.:

A wczoraj na campusie poznańskiej fizyki dowiedziałem się, kto jest największym przyjacielem fizyków (bo, wstyd przyznać, nie miałem pojęcia).:

Ze zdziwieniem odkryłem też, że studenci kochają się tam w „abakanach”.:

I że swoje pokoje mają tam też agenci Jej Królewkiej Mości.:

Zaległości gdańskie. Centrum Solidarności. W sumie – moja młodość, ale jakie to wszystko odległe… Dziś „Solidarność” wysyła patrole, by sprawdzać, czy aby wszystkie galerie zamknięte w niedzielę…:

Internet (prawy):
Łażą do TVN,POlsatu,TOK FM, Superstacji itp i dają się tam zapędzać w kozi róg .Ludzie macie publiczną TVP i tam mówcie co chcecie zrobić .Reszta mediów się we własnych kłamstwach utopi

Blogoslaw Boże Panu Premierowi i Jego Wielkiemu Ojcu

Co za piękne czasy nadeszly-rozbiliśmy ostatni bastion czerwonych ludobójców w Sądzie Najwyższym i to za czasu Pana Premiera Morawieckiego. który przejdzie do histori jako pogromca czerwonych bandytów i morderców. Czuć tę wolność jak się wychodzi nawet na ulicę 🙂 🙂

Zmiana rządu była przeprowadzona wzorem cwaniaczków. Najpierw wystawia się p. Szydło aby zdobyła głosy dla PiSu i rządu po czym mimo sukcesów się ją odsuwa i wstawia się bankiera, który powoli wymienia cały rząd na rząd cwaniaczków.

Pani Poseł /Pawłowicz/ Chciałbym Panią widzieć w nowym europarlamencie !!! Z braku Nigela Farada (Brexit), podobna do niego osoba jest pośród tych lewaków wręcz NIEZBĘDNA !!! Ktoś przecież powinien lać zimną wodę na te oszołomskie, rozgrzane do bolszewickiej czerwoności głowy !!!

4 komentarze do “… polewamy się szampanem

  1. A o Danusię z Krzyżaków media nie pytały? Wiadomo, że to nie Sławomir ale zawsze gdzieś tam kiedyś miała swoje pięć minut w słońcu.

  2. Bitwa pod Grunwaldem była tak dawno, że nikt jej już nie pamięta („… kwiecie pachnie”). Jak dla mnie – zmarła Hanka Lewicka, ta szansonistka, która śpiewa w tle „Czerwone maki” , gdy Maciek Chełmicki podpala spirytus w szklaneczkach na kontuarze (cóż za marnotrawstwo!). Stała mi się bliska, ponieważ tę scenę puszczałem studentom dziesiątki razy. Do tej pory zawsze żałowałem tego spirytusu, a teraz jeszcze Hanki…

  3. Jan Paweł II był przyjacielem zwłaszcza astrofizyków. Kiedyś zażartował, że uczeni nie powinni się interesować tym co było przed Wielkim Wybuchem. Stephen Hawking nie wyczuł dobrodusznego żartu i oskarżył papieża o zamach na niezależność badań naukowych.
    Ostatnio Hawking ogłosił teorię na powyższy temat. Próbowałem zrozumieć ale poległem:
    http://nt.interia.pl/raporty/raport-kosmos/astronomia/news-stephen-hawking-wie-co-bylo-przed-wielkim-wybuchem,nId,2553591

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *