Pakt z papieżem

W powietrzu +32, w samochodzie zapala się kontrolka, że brak oleju. Choć niedawno był wymieniany. Jadę do mechanika. Okazuje się, że jakieś styki wariują od gorąca.

W Krakowie papież i – oberwanie chmury. Jan Paweł II nie wywiązał się z „paktu” z posłanką Kempą. To ma być święty?! Wstyd!
A poza wszystkim: paktuje się z wrogiem, porozumiewa z kimś neutralnym, a sprzymierza z przyjacielem. Ale posłanka Kempa nie rozróżnia. Chyba w ogóle niewiele rozróżnia.

Kardynał Dziwisz: ”Od dziś wszyscy będziemy ze sobą rozmawiać językiem ewangelii”. Na pewno. Tylko po co mówić takie oczywistości?

WPolityce.pl.: „Franciszkowi też trzeba pokazywać wartości chrześcijańskie, bo też się chyba trochę zagubił”.
Komentarz na WPolityce.pl po powitalnym wystąpieniu Franciszka: „Jak tak dalej pojdzie to przejde na protestantyzm. Kto wsadzil tego lewackiego blazna na Tron Piotrowy!?” Protestanci na pewno się ucieszą z nowego wyznawcy. Tylko żeby metodyści nie pobili się o niego z baptystami!

Głos Wielkopolski, w dziale dotyczącym zdrowia : „W Poznaniu brakuje krwi”. Dziwne. Bo jak brakuje czynnej substancji mózgowej, to jakoś nie alarmują.

Zaległa prasówka. Głos Pszczyny. W nim reklama firmy cateringowej: „Koryta mięsne na każdą okazję”.

Życie upływa na stukaniu w klawiaturę, czyli na niczym. A tak wygląda „nic” z ostatniego Przewodnika Katolickiego.:

skolimowski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *