Nareszcie

Jezioro Rosnowieckie.:

Las w Komornikach.:

Niebo w kałużach (niezamarzniętych).:

Przewodnik Katolicki. Proponuję filmy na Święta.:

Moje strony. „W Pawłosiowie ruszyła budowa strzelnicy. Jednej z największych w kraju. Strzelnica w Pawłosiowie to pierwszy obiekt w Polsce budowany w ramach pilotażu ogólnopolskiego programu Ministerstwa Obrony Narodowej…” Przez 18 pierwszych lat życia mieszkałem paręset metrów od granic wsi Pawłosiów. Przysłowiowe były zabawy w tej miejscowości. Nigdzie krew nie lała się szersza strugą. Powiedzieć: „ty pawłosielaku!” to była gorsza obraza niż „chamie i bandyto do kwadratu”. No i wychodzi na to, że po prostu przestawią się z broni białej na broń palną.

Internet w trakcie dyskusji:
powiedzcie mi dlaczego rodzeństwa bliskie polityki zawsze muszą być tak nienormalne. Kurscy pierwsi z brzegu. Żeby daleko nie szukac siostry Pawłowicz, Kaczyńscy, Karnowscy. To jakieś fatum.

Pani Beato My Wszyscy Polacy Kochamy Panią. Bo pani sprawując urząd Premiera RP pokazała inna normalną twarz Władzy bo to jest Nasza Władza. Wzięła Pani na siebie te wściekłe ataki różnych ,,grup interesu ” , pseudołelit, etc. etc. Taką jaką była Pani była cała Polska .

– cały świat mówi, że północnokoreański rząd postępuje źle, ale północnokoreański rząd i rządowe północnokoreańskie media utrzymują, że cały świat się myli, bo przecież oni są wspaniali

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *