Najlepsze kasztany

W telewizji (publicznej, Poznań) seria nagrań o polskich serialach.:

Jeszcze z drogi. Lubljana. Ten pan na pomniku to też turysta. Gustaw Mahler. Kolejka ustawiła się przed muzeum iluzji. W Polsce takie muzeum jest głównej siedzibie każdej partii politycznej. Ale kolejki się nie ustawiają… Na lodówkę można sobie kupić dowolnego przywódcę. Dorota kupiła oczywiście marszałka Tito. No i wszędzie budki, w których sprzedają kasztany. Te gorsze. Bo – wiadomo – najlepsze kasztany są – gdzie indziej.:

Z wyjazdu przywieźliśmy prezenty dla znajomych. W Padwie wystąpił dylemat: kupić różańce, czy coś innego, co ma związek ze świętym Antonim. Padło na coś innego. A w Słowenii kupiłem ze straganu kolejne dzieło sztuki, które zmienia mój pokój w wystawę rupieci. Uwielbiam!:

Internet (prawy):
kaczynski wyhodowal wzody na swej dloni a oni teraz go gryza-sztubaki

Z PREZESEM jest problem – bo jest nie przekupny – to Polak-patriota, który wie czego chce i wie jak to zrobić – działa na rzecz całego polskiego narodu a nie pasożytniczych elit czy oligarchicznych kast. Normalni Polacy kibicują PIS wierzą w „iskrę bożą” Prezesa – spokojnie czekają na rozwój zdarzeń. A Psy szczekają bo karawana idzie dalej !

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *