Meteor

Jeszcze Oscary. Studenckie radio „Meteor” (UAM) na campusie w podpoznańskim Morasku. Tam faktycznie jakieś sto lat temu walnął meteor. Od tamtego czasu – spokój.:

Teksty sobie biegną. Przegląd, Głos Wągrowieceki.:

Zaległości. Gdańsk, brama. Może nie tak słynna jak ta w stoczni, ale czego jej brakuje?:

Galeria sztuki współczesnej w Sopocie.:

A dookoła zima jak z obrazka.:

Władze miasta obiecują, że będzie jeszcze piękniej.:

Z czytnika przed snem. Akcja toczy się w Szczecinie. Facet pochwalił się, że sprzedał wartburga i już miał kipisz w mieszkaniu. Kiedyś czytałem. Nie bardzo pamiętam intrygę, ale pewne cytaty rozpoznaję od razu. „Czy w piątek były u nas dwie dziewczynki zbierające makulaturę? – zapytał ojciec. – Przez pomyłkę wzięły podręcznik panny Hani. – Były. Dałam im dwie butelki, co to tatuś… – Znasz je? – Pan domu uważał za stosowne przerwać zbyt szczegółowe wyjaśnianie pochodzenia pustych butelek”.:

Internet (od prawa):

Bardzo nienawidzę Wydarzeń w Polsacie. Niech z tonują w końcu z tym napuszczaniem na PIS. Jak się coś nie podoba, to fora ze dwora.

Panie Karnowski to nie jest niechęć do Polski tylko do PiS-owskiej wersji naszego kraju. I nie zasłaniajcie się wielkimi hasłami bo robicie się coraz śmieszniejsi. Niedługo zdania nie będziecie umieli powiedzieć bez użycia słowa Naród, Ojczyzna, wrogowie, zdrajcy. A przecież to tylko wasze wymysły dla tłumu.

Wzorem dla nas suwerenna Korea Północna. Tam nie ma niemieckich marketów i samochodów.

Nienawiść do PiSu = nienawiść do Polski. Tu nie ma żadnej różnicy.

Kiedy skończy się wpływ Żydów na życie rodowitych Polaków.To już jest problem , duży problem .

nie ma co klękać przed USA , jesteśmy Polska i róbmy co dobre dla nas, zawsze możemy nie kupować broni od USA i wywalić ich wojskowych

Żydów z 68 wypędzili komuniści z nieznanej krainy komunistów, a na Polskę w 39 napadli naziści z nieznanej krainy nazistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *