Merry, merry, merry!

Wszystkim, którzy tu zaglądają, szczęśliwych Świąt i wesołego Nowego Roku. Na szczęście mamy w Ojczyźnie pod dostatkiem takich, którzy się o to postarają.:

Strasznie nieprzyjemny wiatr i ogólnie ponuro. Ale nareszcie mogę stanąć na własnych nogach nad brzegiem jeziora Jarosławieckiego.:

I na ulubionych rozstajach.:

Ale nawet silny wiatr nie jest w stanie osuszyć błocka, więc mało wigilijny nastrój tylko się pogłębia.:

Już dawno przymierzałem się do odsłuchania powieści Roberta Musila, której jakoś nigdy nie było okazji przeczytać. Może zniechęcały te cztery tomy? W każdym razie razie jedna z tych ważnych w XX wieku, które mnie ominęły. Więc dziś zacząłem. Sam jestem ciekaw, kiedy skończę. Nagranie trwa 70 godzin.:

Internet po swojemu:

To, dzięki Panu, Panie Prezesie Jarosławie, Święta Polaków będą bezpieczne i błogosławione. Dziękujemy – życzymy wytrwałości i wszelkich Łask Bożych w codziennym życiu i w dalszej walce o bezpieczną Polskę w bezpiecznej Europie

I jeszcze apel i prośba do Pana:proszę zająć się losem ludzi pozbawionych wolności za przestępstwa kradzieży w sklepach,za jazdę w nietrzeżwości na rowerach,za kradzieże z parkometrów,za innych tysiące drobnych przestępst i wykroczeń.Oni oczekują Wsparcia.Sami się z dna nie odbiją,a sępy krążą nad nimi.Dziękuję.

Wogóle myślę, że od 2 lat szczególna Boża łaska na Polsce spoczęła. I musimy to dobrze wykorzystać. Dziękujmy Bogu za to. Myślę, że Pan Bóg wynagradza nam za nasze smoleńskie łzy.

3 komentarze do “Merry, merry, merry!

    1. „Ścieżaj wiedła przeze puszcz, aliści wiedła na przeła” – tak, zdaje się, brzmiała ta parodia prozy historycznej Antoniego Gołubiewa. Mnie zawiedła do zapalenia korzonków. Ale „w ten magiczny czas” zaczynam mieć się lepiej, czego Łaskawa Pani zapewne mi życzy. I liczy na wzajemność. Jak najsłuszniej.

  1. Pan jest lepszy od Kaszpirowskiego – na odległość czyta w myślach.
    Dołączam życzenia nieustającego zadowolenia z roboty. Forsy nie życzę, bo myślę że ma Pan jej do obrzydzenia.
    „Ładosz, ładosz; łońskiem, końskiem władosz…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *