Marek nie doczytał

Życie upływa w kwadransach. Tu czekamy 13 minut, tam dziesięć. Nie bardzo wiadomo, czym się wtedy zająć. Dziś znowu czekam kwadrans nim rozpocznę zajęcia. Z nudów pstrykam akwarium na korytarzu uczelni. I pytanie: kim byłbyś, gdyby ci przyszło zostać rybka awaryjną. Ja na pewno tym glonojadem z lewej.:

p1

Wraca kwestia lektur szkolnych. Rykoszetem. Prezydent Andrzej Duda odbierając nagrodę Człowieka Roku Klubów Gazety Polskiej powiedział: „>Żyłem z wami, płakałem i cierpiałem z wami<, bo tak było”. Oczywiście – Słowacki. Pytają o komentarz Marka Magierowskiego, a ten na to, iż nie wie, „>kiedy pan prezydent płakał i zarzucił dziennikarce, że >czepia się pojedynczych słówek<”
Ale jak pracowaliśmy razem w Newsweeku i zapominałem karty do korporacyjnej restauracji, Marek zawsze mi swojej pożyczał.

Wojewódzki w Polityce: „Oto kolejny pojedynek. Wielcy ojcowie i ich popularne córki. Kinga Duda i Iga Lis zadebiutowały ostatnio z sukcesem na wybiegu. Modelka to osoba, która sobą reklamuje pomysły innych. Pod tym względem w rodzinie prezydenta jest to już tradycja.”

O Wojewódzkim w Nie: „Jakub Wojewódzki oświadczył, że w razie wypadku prosi o nieprzeszczepianie mu żadnego narządu prezydenta Dudy. Nawet prezesa?”

Także Nie: „Po konferencji cybernetyków w Davos specjaliści przewidują, że w ciągu dziesięciu lat androidy mogą zastąpić ludzi na rynku pracy. W Polsce najlepiej przyjmie się model L4”.

Wczoraj było o tym, że prof. Wolniewicz przerwał wywiad w telewizji Republika a dziś już wiadomo, kto to taki. Fronda.pl: „Wolniewicz V Kolumna Putina”.

Jeden komentarz do “Marek nie doczytał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *