Jest Lądek. Lądek Zdrój!

Zrobiliśmy wnikliwe rozeznania, z którego wyniknęło, iż wirus jest najmniej aktywny, lockdown najmniej skuteczny w Kotlinie Kłodzkiej, zwłaszcza w małych miasteczkach. A już bezradny jest w słoneczną, jesienną niedzielę. Faktycznie. Henrykowo (to od Księgi…).:

Ząbkowice Śląskie.:

Kamieniec Ząbkowicki.:

Złoty Stok.:

Lądek Zdrój. Jest takie miasto!:

Sienna. Przełęcz powyżej.:

Bystrzyca Kłodzka.:

Polanica.:

Przez kraj i internet przetacza się dyskusja (?) o najnowszym orzeczeniu Trybunału i jego następstwach. Wybrałem – moim zdaniem – najciekawsze wypowiedzi:

W Polsce 10 mln ludzi korzysta z 500+ 300+ i 10 mln emerytów i rencistów korzysta z 13-stego 14-stego świadczenia i najwyższej od lat rewaloryzacji świadczeń, 1.5 mln ludzi niepełnosprawnych pobiera 500+. Czy wy myślicie że ci ludzie dobrowolnie z tego zrezygnują bo lewackie kurvvy szczekają czerwonymi ryjami?

Kobiety bez zgody mężczyzny chcą decydować o usuwaniu płodu , kobieto ! Opamiętaj się plemnik jest własnością mężczyzny nie po to rolnik sieje żeby jakaś niezrównoważona wyrywała płody z ziemi. Nie chcesz rodzić to nie dawaj siewcy twojego gruntu uprawiaj go sama i po problemie.

Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *