Jest Lądek. Lądek Zdrój!

Zrobiliśmy wnikliwe rozeznania, z którego wyniknęło, iż wirus jest najmniej aktywny, lockdown najmniej skuteczny w Kotlinie Kłodzkiej, zwłaszcza w małych miasteczkach. A już bezradny jest w słoneczną, jesienną niedzielę. Faktycznie. Henrykowo (to od Księgi…).:

Ząbkowice Śląskie.:

Kamieniec Ząbkowicki.:

Złoty Stok.:

Lądek Zdrój. Jest takie miasto!:

Sienna. Przełęcz powyżej.:

Bystrzyca Kłodzka.:

Polanica.:

Przez kraj i internet przetacza się dyskusja (?) o najnowszym orzeczeniu Trybunału i jego następstwach. Wybrałem – moim zdaniem – najciekawsze wypowiedzi:

W Polsce 10 mln ludzi korzysta z 500+ 300+ i 10 mln emerytów i rencistów korzysta z 13-stego 14-stego świadczenia i najwyższej od lat rewaloryzacji świadczeń, 1.5 mln ludzi niepełnosprawnych pobiera 500+. Czy wy myślicie że ci ludzie dobrowolnie z tego zrezygnują bo lewackie kurvvy szczekają czerwonymi ryjami?

Kobiety bez zgody mężczyzny chcą decydować o usuwaniu płodu , kobieto ! Opamiętaj się plemnik jest własnością mężczyzny nie po to rolnik sieje żeby jakaś niezrównoważona wyrywała płody z ziemi. Nie chcesz rodzić to nie dawaj siewcy twojego gruntu uprawiaj go sama i po problemie.

Szukam miłego i kulturalnego faceta na miłe spotkania lub stały związek. Mam na imię Lena lat 25, wzrost 169cm…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *