Islands

Poznań. Muzeum. Co za rozkosz pogapić się na ciągle te same odloty, jakie bliźni przeżywali przed stulaty. Bo na przykład Maria Ewa Łunkiewicz-Rogoyska Kazimierz, w którym byliśmy tak niedawno, w roku 1929 widziała tak:

Przed snem – z kindla. „Ostatnie życzenie Anny Teresy” Jerzego Edigeya. O tak zwanym „murowanym świadku” zbrodni.:

Zaległości. Piotrków Trybunalski. Z Piotrkowa było blisko do Łodzi (czy odwrotnie) i dlatego sporo scen tu kręcono. Na murze starego więzienia nie napisali, że tu rozegrała się scenka z „Psów”. Ale i tak wszyscy wiedzą.:

Internet (wiadomo):
Premier Morawiecki godny następca B Szydło/ anioła Polskich dzieci /.Mądrze mówi, dobrze wygląda i godnie się zachowuje .Nie to co Kopacz czy Komorowski .

Jednak mimo wielu starań i nawet dobrej roboty PAD nie ma wizerunku polityka i traci , po prostu brak mu twarzy. To samo dzieje się z Premierem, nie ma twarzy, przypomina subjekta od Wokulskiego, chce pracy od podstaw, a jednak mamy inne czasy.

Czy ja się w końcu dowiem, co to jest ten, wygląda że konstytucyjny, tryb kontroli następczej. Bo według konstytucji ustawa nie może być jednocześnie podpisana i skierowana do TK.

Doradca prezydenta pani Romaszewska w swoim wywiadie powiedziala,że”nowelizacja ustawy o IPN jest idiotyczna” To mam pytanie jak wg. tej pani powinno się określić osobę która to podpisała? To mi dopiero doradczyni.

A kiedy zespól do spraw antypolonizmu i komunizmu, lewactwa i genderyzmu czyli pedalstwa panie Brudziński?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *