Is there anybody..?

W sobotę w poznańskim klubie było doroczne spotkanie twórców i współpracowników programu Radio Satysfakcja (rozgłośnia poznańska), gdzie trzymam cosobotni felieton.:

Miałem tam krótkie wystąpienie słowno-muzyczne na kanwie piosenki „Jolka, Jolka pamiętasz”.:

Ale bohaterem wieczoru był pan Gerard, prezenter audycji, człowiek niesłychanie muzykalny, który dał przeszło godzinny recital. Powitał słuchaczy Beatlesami.:

A potem było już tylko ambitniej. Pink Floyd „The Wall”.:

Pewien filmowiec z Białegostoku kręci obraz o dokonaniach tamtejszych pasjonatów filmowych. Przesłał mi efekty ich pracy, a ja w odpowiedzi nagrałem kilka filmowych komentarzy do wykorzystania. Jak ten.:

W Toruniu wielkie uroczystości. Żałuję, że nie mogę być, ale z przyjemnością czytam opinie internautów: „Ojcze Dyrektorze, dziękujemy za te wspaniałe Dzieła. Alleluja i do przodu.Pan Bóg czuwa nad Polską. Koronowaliśmy dwa lata temu Jezusa Chrystusa na Króla Polski w Łagiewnikach, tak jak tego chciał on sam w objawieniu przed wojną s.K.Kuskównie. Zatem Polska nie zginie. a że są w niej zdrajcy i hedoniści, no cóż. To prawda, że Polska stała się wyspą Chrześcijaństwa w Europie i z każdej strony ją będą atakować, a nawet od wewnątrz.Masoneria Unijna zwłaszcza jest aktywna razem z tym obrzydłym Sroszem, co mógłby już iść wreszcie do diabła za to co robi na ziemi”.
Z tego, co wiem, Karolina Kózkówna nie miała żadnych objawień, ale czy ja muszę być najmądrzejszy w całej wsi..?

Tekst dla Doroty był na witrynie Frondy: „Żyjesz pod jednym dachem z opętanym przez szatana? ZOBACZ CO ROBIĆ!”

Miło spojrzeć: Krzysztof Kiwerski. U niego wszyscy czekają.:

4 komentarze do “Is there anybody..?

  1. Tja popierdzieliło się komuś pomiędzy Faustyną a Kuskówną. Każdy z nas tak kiedyś miał, ludzka rzecz.

    Nb hedoniści są istotnie najgorsi. Prawie tak jak apologeci i pogrobowcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *