Gorący czwartek

Warszawa. Media aż huczą od plotek o zmianie gabinetu. A od czego mają huczeć, gdy nikt nie wie dosłownie nic?

Ale robimy swoje. Najpierw Radio RDC.:

W nim z Romkiem Rogowieckim nagrywamy kilka felietonów filmowych (lecą co czwartek), a potem Romek zaprasza mnie do audycji, w której jego goście puszczają przez godzinę swoje ulubione piosenki z własnym komentarzem. Wybrałem 10, skomentowałem.:

Zaraz potem ul. Czerska, Agora.:

Tu radio Eska Rock, gdzie nagrywamy audycję świąteczną podsumowującą miniony rok filmowy. Pan redaktor Tomasz Miara i – wywiadowany:

Dorota tymczasem na zakupach. Wreszcie jedziemy na Stare Miasto. Nike, jak zwykle, w odstawce, gdzieś z boku Trasy W-Z.:

Mariensztat. Dorotę interesuje to co zwykle.:

Nareszcie ulica, której wygląd odpowiada nazwie.:

Przejawy zdobnictwa z lat 50.:

Słynne schody w kierunku Trasy.:

Rynek Starego Miasta. Albo to pierwszy śnieg, albo zeszłoroczny.:

Wszędzie tylko kiermasze i kiermasze.:

Stare Miasto. Wersja ruchoma.:

Trasa W-Z takoż.:

A internet żyje całkiem innymi sprawami:

Kaczynski zamiast szanować kobietę która się sprawdza i ktorej może zaufać znowu stawia na niepewnego konia który ma o sobie wysokie mniemanie

Odejście Pani Szydło to koniec Polski Katolickiej. Odejście Pana Macierewicza to koniec bezpieczeństwa i wycofanie wojsk amerykańskich. To powrót judeobolszewii. To koniec PISu i niepodległości.

Ludzie może i chcą normalności, ale są ciemni, w ogóle ten naród jest bardzo ciemny, lubi mieć nad sobą kogoś, inaczej nie potrafi normalnie funkcjonować.

O naiwności ludzka-Kaczyński czegoś nie wie?On wszystko wie i uprzedza fakty z rocznym wyprzedzeniem.

Szydło albo śmierć

… Każdy w obecnym Rządzie RP jest nieocenionym skarbem. Nad wszystkim czuwa i wszystko wymyśla Jarosław Kaczyński. Ufam Jemu całkowicie.

Każda decyzja Pana Marszałka Kaczyńskiego będzie dobra. Jest on w sprawach polityki tak samo nieomylny, jak Papież w sprawach wiary. Pełne popracie dla Pana Marszałka Kaczyńskiego i jego strategii. To wybitny wódz, nasz ojciec i przewodnik duchowy.

O przyjęciu przez panią premier pana premiera Albanii: „Bardzo ważna wizyta , widać że Premier czuje się jak ryba w wodzie w światowej polityce. Nie można tego stracić.”

Takiej żelaznej damy Polska potrzebuje . Jej uroda idzie w parze z mądrością , co jest rzadkością wśród kobiet.

Nie śmiejcie się z dzieci wierzących w św. Mikołaja, pomyślcie o tych 5 milionach dorosłych, wierzących w „dobrą zmianę”….

Pani Beata Szydło sprawdza się w roli premiera w stu procentach . Jej wystąpienie w PE wzbudziło zachwyt w innych krajach Europy , a obywatele tych krajów z zazdrością patrzą na Polskę

4 komentarze do “Gorący czwartek

    1. Paweł, nie ma takiej. To tylko pretekst, żeby powiedzieć jakąś anegdotę. Tak jak Gessler nie ma dziesięciu ulubionych potraw…

  1. „Pan Marszałek Kaczyński”? Wielki Koronny? A to, że jej uroda idzie w parze z mądrością to akurat niestety prawda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *