Flower power

W czasach mojej młodości jeżeli pismo miało puste miejsce na łamach, to dawało kwiaty. No to – to jest właśnie ta sytuacja. Kwiaty łódzkie.:

Niestety, nie mam ani kwalifikacji, ani czasu, by śledzić dysputy teologiczne w polskim Kościele. Kiey czytam taki materiał jak ten na fronda.pl – mój żal nie ma granic:

Skoro Fałszywy Prorok czyli Franciszek już się ujawnił to znaczy że i antychryst bardzo blisko się ujawni. Relacja Fałszywego Proroka i antychrysta jest małpowaniem Jana Chrzciciela i JEzusa. Fałszywy Prorok Franciszek toruje drogę dla antychrysta, a największym ich celem jak i masonerii jest przejęcie właśnie Kościoła Katolickiego, przemeblowanie go, aby oddawano w nim cześć szatanowi, a nie Bogu. Właśnie dlatego lewako-ateiści masowo już padają na kolana przed Franciszkiem, bo widzą że wypycha on BOga a otwiera drzwi szatanowi. Tym samym lewako-ateiśći są już masowo gotowi na powitanie i czczenie także antychrysta, tym bardziej że cała ich POPkultura, polityka lewacka i massmedia będą od razu dawały im instrukcje co do czczenia masowego, wychwalanego przez nie antychrysta. Zasada jest prosta, każdy kto nie uzna JEzusa, uzna Franciszka Fałszywego Proroka i antychrysta i będzie przed nimi mentalnie padał na kolana, oddając cześć bestiom na swoje wieczne potępienie. Przy tym zostanie także wprowadzone znamię bestii, czyli chipowanie ludzi także na wieczne potępienie.

Jeden komentarz do “Flower power

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *