Chleje?

Ostatnia jazda po Polsce południowej wynikła z takiego oto przypadku, iż u bukinisty, który rozłożył swe skarby na jarosławskim bruku kupiliśmy rozpadający się w rękach przewodnik po małopolskich zamkach, dworach itp. Z mapami, które wyglądały jak mapy wyspy skarbów. Autor nie mógł się nachwalić lokalnych PGR-ów, że z taką troską podchodzą do zabytków. Niestety, po latach ich opieki nie zostało wiele do oglądania.:

Niedawne zaszłości. Chęciny (koło Kielc). Tabuny turystów oraz +35 spowodowały, że słynny zamek został zwiedzony od zewnątrz i z daleka.:

Tego samego dnia wieczorem jesteśmy w Łodzi. Niedawno słuchaliśmy przedwojennego łódzkiego gazetowca „Trójkąt Bafometa”, którego spore fragmenty rozgrywały się na cmentarzu „Na Dołach” (drukarnia fałszywych bankotów w grobowcu). Postanowiliśmy tam zajść na groby osób zasłużonych: od Wojciecha Jerzego Hasa po Bogusława Meca. Niestety, mimo namierzania mogił w internecie żadnego takiego grobu nie udało się znaleźć.:

A jak Łódź, to tradycyjnie kawiarnia przy Piotrkowskiej, deser „Tuwim” i przechodnie.:

Internet (prawy) po krytycznej wobec rządu wypowiedzi Jerzego Radziwiłowicza:

Po kiego grzyba przytaczacie tu co rusz opinie kolejnych komediantów pieszczochów komuny ? Oni żyją w swoim świecie i niech tak zostanie – kundelki szczekają , karawana idzie dalej !

Kiedyś dobry aktor. niestety na starość STOCZYŁ SIĘ a szkoda.

Chleje?

dobrze że Pan Prezes PIS, nasz Rząd i Pan Prezydent konsekwentnie dystansują się od tej całej UE i umacniają w polskim społeczeństwie świadomość konieczności POLEXITU. W sojuszu z Węgrami oraz z silną i zdecydowaną Rosją będzie nam o wiele lepiej niż w tej kołchozowatej i innowierczej UE !!!

Ciekawe kiedy premier zapusci pejsy .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *