Buro

Dziś spacer pod nawisłym i ponurym niebem. Szreniawa, Rogalin, rozlewisko Warty w Rogalinku.:

Znajomy przypadkiem trafił na mój artykuł w biuletynie Solidarności z roku 1981. A u mnie najmniejszego śladu w pamięci. Podziękowałem. Ale zawsze staram się być myślą przy następnym tekście, który mam do napisania. Jak zacznę czytać jakieś własne starsze, będzie to nieomylny znak, że czas do domu opieki społecznej.:

Moje strony znowu trafiły do mediów ogólnopolskich: W Jarosławiu antyterroryści Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej, zamiast do mieszkania niebezpiecznego przestępcy, wtargnęli do lokalu ojca wychowującego samotnie trójkę dzieci. Powalony na ziemię mężczyzna ma uszkodzony bark i posiniaczone plecy.

Tygodnik Nie:
Marek Suski przyznał, że trochę mu brakuje speckomisji ds. Amber Gold. Panie pośle, to teraz może SKOK-i?

Stanisław Piotrowicz orzekł, że w żadnym państwie nie ma takiej awersji do totalitaryzmu jak w Polsce. Jakiś żal w tych słowach słychać…

3 komentarze do “Buro

  1. Nie czytałem, może przedruk. W sumie – co mnie to..?
   A w kwestii napędu – to jak u każdego: połowa tablicy Mendelejewa, połowa listy policyjnej listy środków prawem zakazanych. A przede wszystkim – NUDA!

   1. Podobno w latach 60-ych to Beatlesi uratowali świat przed nudą.

    (tylko dla porządku; przypuszczam, że w tytule jest pomyłka – powinno być „Po trzynastu latach”; sądzę tak dlatego, że poprzedni artykuł Biuletynu Solidarności dotyczył roku 1968)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *