+34

Spaceruję wyłącznie po lesie, bo na odkrytym straszny wygar.:

p1

Pismo Party pyta o szanse projektu Joanny Brodzik. Pisze scenariusz o perypetiach mężczyzny czterdziestoletniego. Dla Pawła Wilczaka. „Pisać komedię a grać w komedii to dwie całkiem róże sprawy. Spytajcie Cezarego Pazurę!”

Telewizja publiczna z pytaniem o Schwarzeneggera w związku z nowym „Terminatorem”. Czy w tym wieku powinien jeszcze grać?  Mówię cos w ten deseń, że jego ostatnie słowa na łożu śmierci będą: „- I’ll be back!”

W Wyborczej pytanie, co będzie teraz robił Komorowski. Znalazł się internauta, który życzy mu jak najgorzej, bo „dożywocia w Arłamowie”. Czyli na rodzaju internowania. Ale internauta chyba nie bardzo wie, co pisze. Bo ośrodek w Arłamowie jest teraz tak wypasiony, że w ogóle nie chce się z niego wychodzić. Nawet na bieszczadzkie połoniny.

Z kolei portal wPolityce.pl cytuje wierszyki, które prezydentowi wpisują do pamiętnika, o którym wspominał przy okazji referendum:
Na górze kury
Na dole buda
Pakuj się, Bronek
Nadchodzi Duda.

„I nic się nie martw jakoś to zleci” –
Jak mawiał ojciec Jan Paweł Trzeci.

Marcin Wolski na Niezależna.pl rozważa, co począć z takimi artystami jak Opania, który odmówił zagrania prezydenta Kaczyńskiego w filmie Krauzego. Oczywiście, co zrobić po niewątpliwych wygranych wyborach. Internet jak zwykle wszystko upraszcza: „Pierwszy w dupę powinien dostać Karolak!”

Tytuł z witryny Polonia Christiana: „Ameryka na równi pochyłej”. To w odpowiedzi na zalegalizowanie małżeństw homo. Ciekawe byłoby, jakie byłyby tytuły po zniesieniu niewolnictwa.

2 komentarze do “+34

  1. Wygar. Garota. Duchota. Gorąc. Regionalizmy.
    Bo napisać, że powyżej 30 stopni to upał – jakby trochę mało…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *