Żywot Briana

Wiadomość dnia, Lubartów: „46-latek chciał wynieść ze sklepu 0,7 litra wódki. Gdy próbę kradzieży zauważył pracownik ochrony, mężczyzna wypił całą butelkę „na hejnał”. Po 10 godzinach od incydentu wciąż miał we krwi prawie 5 promili alkoholu”.

Portal państwa Terlikowskich: „Polska jest jednak narodem wybranym przez Boga! GUS pokazuje, że połowa Polaków uczestniczy w praktykach religijnych”. Z tego wynika, że jest narodem wybranym w połowie. Tak jak Niemcy w – powiedzmy – 10. procentach,  Czesi w 5. itd.

Głos na portalu Niezależna.pl:  „Dawno temu, kiedy byłem religijnym katolickim chłopcem, pytałem księdza dość często o detale dotyczące religii i Jezusa i nigdy nie mogłem ich otrzymać, więc kiedy już dorosłem, zacząłem dużo czytać o katolickiej religii i o Jezusie Chrystusie. Po latach czytania na temat tej i innych religii doszedłem do wniosku, że te religie to nic innego jak same kłamstwa. Jezus Chrystus nie różnił się wyglądem od tych ludzi, z którymi dorastał, a więc był on ciemnoskórym człowiekiem, a nie białym człowiekiem, przeżył on również ukrzyżowanie i wraz z matką i bratem udali się do Damaszku i następnie do Indii, gdzie pracował, jako nauczyciel, ożenił się i miał dwoje lub troje dzieci i zmarł, kiedy miał około 110 lat”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.