Zostaliście ostrzeżeni!

Boszkowo w Przemęckim Parku Krajobrazowym jest dla Wolsztyna, Kościana, Wschowy i Leszna tym, czym Riwiera dla Francuzów. Pojechaliśmy zobaczyć nieodwołalny koniec lata. Rzeczywiście, pełna dekadencja.:

c1

Po szalonych imprezach pozostało blade wspomnienie:

c2

Ekskluzywne lokale na cztery spusty. Któż tu nie bywał – i son of the beach, son of the bitch, zapewne. I to niejeden. :

c3

Rycerz, który strzegł smażalni, też w jesiennej depresji.

c4

Stwierdzamy ostatnie przejawy wielkopolskiego porządku. Drzewa rosną nie ot tak sobie. Rosną ponumerowane.:

c5

Nad jeziorem Dominickim zakaz wstępu na pomost. Nie szkodzi, że żadnego pomostu tam nie ma. Ale jak by był?!:

c6

Nawet słońce ubolewa nad zaistniałym stanem rzeczy.:

c7

W miasteczku Śmigiel otworzyliśmy drzwi i przywitał nas napis.:

c8

Nie były to jednakowoż drzwi do sex shopu, lecz drzwi wewnątrz kościoła. Okazało się, że prowadziły do krętych schodów na wieżę.
Ulicę dalej na sklepowej witrynie stwierdziliśmy takie akcesoria dla hodowców, instrumentalistów i urzędników. I ani słowa ostrzeżenia!:

c9

Genowefa Pigwa rok temu wystąpiła na „Dziękczynieniu w rodzinie” u o. Rydzyka w Toruniu. Słuchałem transmisji w radiu. Że nie było śmiesznie (jak dla mnie), to akurat nie dziwne. Gorzej, że Pigwa mówiła – moim zdaniem – kompletnie od rzeczy. Teraz, po roku sprawy powoli się wyjaśniają.
Kuba Wojewódzki: „Genowefa Pigwa, czyli na co dzień Bronisław Opałko, pierwsza krajowa drag queen, została zatrzymana przez policję pod zarzutem nielegalnego uprawiania marihuany. Działającemu od 40 lat kabareciarzowi grozi trzyletnia przerwa w aktywności. Ale za to umiejętność szybkiego zamieniania ról płciowych może się wreszcie przydać”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *