Za uszami

Ciężko się chodzi po lesie. Śniegu niby tylko 10 cm, ale ślisko.:

A w Głosie Wągrowieckim – oprócz Kotonotatnika – ukazują się i inne rzeczy.:

Wsłuchujemy się w głosy suwerena. Unia grozi sankcjami? „Bojkot towarów,sklepów,stacji benzynowych,a w ogóle wszystkiego co szwabskie”. Proponuję zacząć o samochodów. I kupować tylko polskie.

Pani Barbara Bubula naskarżyła na TVN, że opublikował nazwisko złodzieja, który nazywał się Duda. Głosy internautów prawicowych: „Pani Bubula przesadza. Nie każdy pies to burek, czy ona tego nie wie?”„Rozumiem ze jak toś się nazywa Bubula to ma kompleks na punkcie nazwisk ale bez przesady”„Trzy skargi i odebrać koncesję. Bo żadna stacja nie ma tyle brudu za uszami, co lewacki TVN”. W kwestii „brudu za uszami”, to – frazeologizmów nie przekształcamy. Więc tylko i wyłącznie: Kto ma tyle za uszami.

Bauman nie był żadną szychą socjologii, a zaistniał tylko dlatego, że miał odpowiednie żydowskie i lewackie pochodzenie. Matka Kurka (Piotr Wielgucki), blog, 10 stycznia.

Tygodnik Nie: „Stacje paliw Lotos dały swoim pracownikom wytyczne, aby prasa prawicowa miała widoczną ekspozycję. Niedługo Lotos zacznie chrzcić paliwo”.

„Forbes” ogłosił listę najbardziej wpływowych ludzi na świecie: to Władimir Putin, Donald Trump, Angela Merkel, Xi Jinping i papież Franciszek. Szacun dla Kuchcińskiego, że chociaż powalczył”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.