Widok z fotela

Tygodnik Nie: „CBA zatrzymało mężczyznę, który podszywał się pod kuzyna Jarosława Kaczyńskiego. Cwaniak – metodą na wnuczka nic by już nie wskórał.

Nowa wybranka Jacka Kurskiego pani Joanna Klimek wyznała, że „Jacek łączy w sobie siłę i dobro”. I prędkość.

Piosenkarka Doda powiedziała o swojej ostatniej płycie, że „przelała całkowitą prawdę, całkowity autentyzm, nie licząc się z niczym i jakby z nikim”. Z Nikim to się akurat pani Doda liczyła”.

Portale prawicowe podają komunikaty o niezmiennie bardzo wysokim poparciu społecznym dla PiS-u. Ilustrują to takim  zdjęciem. Wdaje mi się, ze Jarosław Kaczyński tak właśnie wyobraża sobie lud.:

p1

Interesujący komunikat medialny z frontu alkoholowego: „– Cytrynówka z rodziny marki Lubelska kosztuje ok. 5 zł i jest atrakcyjna z punktu widzenia konsumenta – charakteryzował podczas niedawnych targów Orzeł Dystrybucji dyrektor zarządzający firmy, Marek Sypek. Z przeprowadzonych na zlecenie producenta badań wynikało, że najwyższa sprzedaż takich produktów miała miejsce z rana, między 6.30 a 8.30. Druga pora, którą Polacy upodobali sobie na zakupy setek to godziny między 16 a 18.
Paradoksalnie, jak za czasów Polski Ludowej, ten asortyment bywa ukrywany w sklepach pod ladą. – Tak, jakby były reglamentowane lub jakby sklepikarze wstydzili się tego produktu. Całkiem niepotrzebnie – podkreślił Sypek”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *