W szeregu

Rosnówko. Żebyż to wszystko w życiu chciało być tak poukładane i takie w szeregu jak ten szpaler drzew.:

I takie optymistyczne jak „Statua Wolności”.:

Na portalu państwa Terlikowskich czytam: „W swoim ostatnim wpisie facebookowym Krystyna Pawłowicz udowodniła, że ma świetne poczucie humoru. Tylko czy docenią je polityczni przeciwnicy? Krystyna Pawłowicz we właściwy sobie sposób oceniła osotanie poczynania posłów opozycji Joanny Schauring-Wielgus i Sławomira Nitrasa: „Sejmowi chuligani,Schleswig-Holstein typu Deutschland, i jak nic,ciągle na prochach „dziennikarz” Nitras z przyrośniętą do łapki komórką,wyładowują frustracje po nieudanej „okupacji” sali plenarnej,teraz zastępczo, poza salą sejmową. S-H typ Deutschland rozbija cudze wykłady na mieście,popisując się ubecką wiedzą o podziemiu antykomunistycznym,a Nitras szuka męczeństwa w kuluarach. Nitras stanowczo szuka guza,ale wszyscy go już tylko z politowaniem lekceważą” – napisała posłanka”

Redaktorzy portalu Mały Dziennik nie powinni mieć złudzeń. Posłowie opozycji to straszne tępactwo. Nie ma mowy, żeby docenili tak wyrafinowany humor.

Gość Niedzielny.”Ks. Jarosław Wąsowicz SDB podczas ostatniej IX Patriotycznej Pielgrzymki Kibiców na Jasną Górę zapowiedział nową inicjatywę, którą chce rozpocząć w 2017 roku – Żywy Różaniec Kibiców. Właśnie powstała oficjalna strona, na której znajduje się formularz zapisów”. No tak, już wiemy, po czym poznać kibica. Idzie i modli się na różańcu.

Ks. Biskup (krakowski aktualnie) Marek Jędraszewski: „Pierwszym i przez to wyjątkowym miejscem kształtowania się naszego człowieczeństwa jest rodzina, wspólnota o fundamentalnym znaczeniu dla życia społecznego i narodowego. Współczesne ideologie próbują wielorako podważać jej istotę wynikającą z Bożego planu, dlatego też szczególnym zadaniem nas wszystkich, zarówno pasterzy, jak i wiernych świeckich, jest troska o to, aby małżeństwo i rodzina mogły żyć w pokoju, wierze i miłości, będąc budowane na fundamencie Chrystusowym”.

A ja bym tak chętnie posłuchał refleksji Arcypasterza na temat, jak jemu się układa życie rodzinne…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.