W Jezioranach

Konkretnie Jeziorany Dymaczewskie o poranku. Trzykrotnie.:

p1

p2

p3

Poza tym – „wszystko kwitnie wkoło”.:

p4

Na Fronda.pl przeczytałem kolejny tekst ostrzegający przed gender i już słoneczko weselej świeci. Pani poseł Jadwiga Wiśniewska (PiS): „Kobieta i mężczyzna są sobie równi, ale to nie znaczy, że kobieta jest równa mężczyźnie (albo mężczyzna kobiecie)”.
Ten tekst  jest dla mnie zupełnie jasny, ale internauci wątpią w jego sensowność. Wreszcie dyskusję przecina jeden z nich: „Proszę zrozumieć to ,że kobiety i mężczyźni są sobie równi ,nie koniecznie musi oznaczać ,że mają taki sam wzrost.”

Red. A. Niczyperowicz (Głos Wielkopolski): „Belgijscy uczeni objawili, że czekolada poprawia nastrój. Najwyraźniej nie próbowali wódki”.

Wiedziałem! Wiedziałem i tylko czekałem! Kiedy prezydent Komorowski pokazał się na budowie obwodnicy Inowrocławia, z której zaraz po jego występie zjechały maszyny budowlane, w radiu puścili tekst: „I on ją zaczyna widzieć! Tę trasę!”.
Zresztą nie tak dawno otwierał w Poznaniu nowy dworzec. Czyli dwie kasy. Bo całą, ogromną resztę dobudowano w rok, dwa po tym jak „otworzył”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.