The deer hunter

Wczoraj w Żninie przed biblioteką miejską zarejestrowaliśmy taką oto rzeźbę. Nie było dedykacji, ale to zapewne pomnik bohaterskiej bibliotekarki.:

p1

Poza tym ciągle tkwimy w duchowym klimacie kościoła toruńskiego.:


Poza tym zamek bierzgłowski w miejscowości Zamek Bierzgłowski (między Toruniem i Bydgoszczą), dawna siedziba komturów, później dom opieki społecznej. Było do niego startowane już kilka razy, ale zawsze zły los stawał na drodze. Oczywiście to nie to co Toruń, ale miejscami jest klimatycznie.:


Moje strony: „31-letni mieszkaniec Sarzyny na Podkarpaciu konstruował petardę domowej roboty i przypłacił to własnym życiem. Zginął w wyniku przypadkowego wybuchu”. I dalej: „Znajomi opowiadają, że Janek chciał przepłoszyć jelenia, który od kilku dni niszczył posadzone obok domu ziemniaki”. Czytam i zaraz się gubię: to kto tu w końcu był jeleniem?

Do Jarosławia zawitał rządowy bus propagujący 500+. Jego popularność okazała się oszałamiająca. A ja? „Mnie to prezes ma do zapłacenia pięćset złotych…”

Fronda reklamuje video prelekcję: „Jak żyć z opętanym mężem/żoną?” Koniecznie muszę posłuchać. Nie dlatego, że mam w domu opętanego męża bynajmniej…

Fronda: „Nie dajmy się uwikłać w konflikty ponieważ one zawsze prowadzą do destrukcji” – powiedział ks. abp Henryk Hoser. Ekspert.

Fronda: „Biskupi Peru wypowiedzieli się stanowczo przeciw gender”. No i gender się odnalazło. Ze dwa lata temu czaiło się u nas za każdym rogiem. Teraz nie uświadczysz go nigdzie. Dlaczego? Bo przeniosło się do Peru!

Nasz Dziennik: „Andrzej Duda zawsze był uczciwy w swojej pracy naukowej, parlamentarnej i zawsze dotrzymywał danego słowa. Był i jest człowiekiem honoru”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *