Te sprawy

Wczoraj przemiły wieczór w klubie w miejscowości Wierzyce. Oglądaliśmy sceny filmowe i ja o nich nieco zapodawałem. Ale wracałem na wszystkich możliwych światłach. Taka mgła.:

Czytam: „>To szambo dziennikarskie (…) Zrobię wszystko co z mojej mocy, żeby zarówno prezydent Trump, jak i jego sekretarz prasowy, dowiedzieli się o tym co robicie, jak wprowadzacie polskie społeczeństwo w błąd<- mówi Mariusz Max Kolonko o dziennikarzach TVN-u”. No, jak red. Kolonko naskarży Trumpowi, to się TVN nie pozbiera. Ogólnie wiadomo, jakim autorytetem cieszy się red. Kolonko w Stanach.

Jeśli chodzi o sprawy publiczne, to: „Dlatego rząd – jak mówiła premier Szydło – będzie pracował właśnie po to, ażeby te kierunki i te działania (…) i te zadania, które podejmiemy były ukierunkowane na te sprawy”.Na takie słowa czekaliśmy i w końcu doczekaliśmy się! Kierunki muszą być ukierunkowane na te sprawy…

W moim rodzinnym mieście trwa dyskusja na temat kolędy: „Pozwole na wizytacje mojego mieszkania gdy proboszcz przyjmie mnie na plebani gdy Ja tam przyjde do niego „po kolede”!

U mnie mogą possać klamkę!!!

Parafianie winni miec TAKI SAM OBOWIAZEK aby wizytowac ksiedza w budynku parafialnym zamieszkiwanym przez ksiedza przychodzac na plebanie PO KOLEDE tak samo w okresie Bozego Narodzenia i ksiadz powinien miec OBOWIAZEK przyjac parafian GODNIE i po Katolicku !”

2 przemyślenia nt. „Te sprawy

  1. Panie Wojtku. Przyjemność należała do mnie i w żadnym wypadku nie zamierzam się nią dzielić. Bo jak mnie, starego nudziarza, zechce słuchać ktokolwiek… Sam Pan rozumie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *