Te sprawy

Wczoraj przemiły wieczór w klubie w miejscowości Wierzyce. Oglądaliśmy sceny filmowe i ja o nich nieco zapodawałem. Ale wracałem na wszystkich możliwych światłach. Taka mgła.:

Czytam: „>To szambo dziennikarskie (…) Zrobię wszystko co z mojej mocy, żeby zarówno prezydent Trump, jak i jego sekretarz prasowy, dowiedzieli się o tym co robicie, jak wprowadzacie polskie społeczeństwo w błąd<- mówi Mariusz Max Kolonko o dziennikarzach TVN-u”. No, jak red. Kolonko naskarży Trumpowi, to się TVN nie pozbiera. Ogólnie wiadomo, jakim autorytetem cieszy się red. Kolonko w Stanach.

Jeśli chodzi o sprawy publiczne, to: „Dlatego rząd – jak mówiła premier Szydło – będzie pracował właśnie po to, ażeby te kierunki i te działania (…) i te zadania, które podejmiemy były ukierunkowane na te sprawy”.Na takie słowa czekaliśmy i w końcu doczekaliśmy się! Kierunki muszą być ukierunkowane na te sprawy…

W moim rodzinnym mieście trwa dyskusja na temat kolędy: „Pozwole na wizytacje mojego mieszkania gdy proboszcz przyjmie mnie na plebani gdy Ja tam przyjde do niego „po kolede”!

U mnie mogą possać klamkę!!!

Parafianie winni miec TAKI SAM OBOWIAZEK aby wizytowac ksiedza w budynku parafialnym zamieszkiwanym przez ksiedza przychodzac na plebanie PO KOLEDE tak samo w okresie Bozego Narodzenia i ksiadz powinien miec OBOWIAZEK przyjac parafian GODNIE i po Katolicku !”

2 komentarze do “Te sprawy

  1. Miły Panie Wiesławie. Przemile dziękujemy za odwiedziny naszego skromnego wierzyckiego klubu. Pozdrawiam serdecznie

  2. Panie Wojtku. Przyjemność należała do mnie i w żadnym wypadku nie zamierzam się nią dzielić. Bo jak mnie, starego nudziarza, zechce słuchać ktokolwiek… Sam Pan rozumie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *