Sunset Over Szreniawa

Zmierzch nad Szreniawą zapadał dziś nieskończenie powoli i dostojnie.:

Wspomnienie z Muzeum. Fałat. W Szreniawie śnieg tylko na pięć centymetrów, niestety.:

Wiadomość z wczoraj: „Jarosław Kaczyński – Człowiekiem Wolności Tygodnika „wSieci” 2016 roku”. Wśród czytelników tygodnika zapanował entuzjazm: Pan Prezes Jarosław Kaczyński jest jednym z najwybitniejszych współcześnie żyjących Polaków. Posiada rzadką umiejętność szerokiego oglądu rzeczy i zjawisk. Jest mądrym,uczciwym człowiekiem i roztropnym politykiem, który potrafi tworzyć wizje i realizować dalekosiężne plany oraz trafnie ustalać kierunki działania. Jego wyróżnikiem, cechą szczególnie cenną jest, odwaga,cierpliwość oraz nieugięta postawa w realizowaniu idei sprawiedliwej,wolnej,suwerennej,silnej Polski w Europie.

Wielu Polaków nie zdaje sobie sprawy, jak wielkim darem dla naszej Ojczyzny jest osoba mądrego przywódcy i stratega w sytuacji tak wielu zagrożeń wewnętrznych i zewnętrznych. Jazgot wrogów nie bierze się znikąd.”

Ale zdarzają się i prowokatorzy: „Jaroslaw Kaczynski to nasz wspanialy, ukochany i niezastapiony Przywodca. Nasza droga do Wolnosci. Dziekujemy !!!”; „jesteśmy już w Korei płn ?”; „Ty ze swoim prymitywnym mysleniem na pewno tak”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.