Puchowy śniegu tren

Konkretnie – okolice Szreniawy.:

Postanowiłem nie iść na łatwiznę i wykonałem kilka fotografii artystycznych. Utwór pt. „Mój pierwszy bal”.:

Utwór „Koleje losu”.:

Utwór na temat pnia akacji pod tytułem „Kora (Jackowska)”.:

Pan prezydent podpisał uchwałę o zmianach w szkolnictwie. Notuję wybrane opinie internautów, ponieważ niezmiennie bardzo pragnę wiedzieć, co siedzi w głowach moich rodaków.:

„W końcu wraca normalność, nigdy się nie modliłam, ale teraz zaczęłam, oby ten rząd zapuścił tak głęboko korzenie że nikt ich nie ruszy!!!!!!!

ZNP przetrwało w stanie nienaruszonym od czasów, gdy jego szefem była nieodżałowana Wanda Wasilewska, która to wedle wiedzy badaczy historii rozkładała nogi jeszcze przed samym ojcem demokracji Józefem Stalinem! To zupełnie jak z polskim sądownictwem!

Przez 8 długich lat płatni zdrajcy, sługi Syjonistów demolowali państwo polskie i szkolnictwo (zwłaszcza zawodowe). Plan był taki, żeby młodzież w Polsce kształciła się wyłącznie na kasjerów marketowych, magazynierów i kierowców. Przemysł w PL wygaszano sprzedając go za grosze kolonistom. Tysiące zdrajców powinno za to zgnić za kratami”.

Z kroniki wydarzeń: „Nikt, nawet sam porywacz, nie wie, dlaczego uprowadził Kacpra i Melchiora, a Baltazara zostawił. Grzegorz W. (18 l.) zakradł się nocą do noworocznej szopki w Puławach i wyniósł stamtąd figurki dwóch króli. Kiedy oprzytomniał, porzucił je w parku.– Po prostu stało się. To był moment – tłumaczył policjantom, którzy namierzyli go kilkanaście dni po kradzieży”. Mnie takie tłumaczenie całkowicie satysfakcjonuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *