Porządnie trafiony

W Toruniu, w Centrum Sztuki Współczesnej, wystawa rekwizytów z filmów Davida Cronenberga. W tym ów cylinder, w którym Jeff Goldblum zmieniał się w muchę.:

W ubikacji taka naklejka. No to ja nad pisuarem wykonałem moją „sytuację artystyczną”. Szkoda, że nie było widzów…:

Fronda przytacza wywiad ks. Marianem Rajchelem, egzorcystą z mojego rodzinnego miasta Jarosławia. „ – Czy zły duch uprzykrza życie i utrudnia posługę również egzorcyście? – Świeży przykład może być? Wczoraj o godzinie 23.54, po modlitwie nad opętaną dziewczyną, dostałem bardzo „miły” SMS (zachowałem wiadomość w poczcie, jakby ktoś nie wierzył): „Pożałujesz tego, marny klecho, dotknij mnie jeszcze raz tymi wyświęconymi łapami i swoimi zabawkami, a cię zabiję! Dość już tego, dość, dość, dość… Dość mówię!”. Aż się z tego ucieszyłem. Dlaczego? Bo niekiedy się wydaje, że nasze modlitwy nic nie znaczą, a gdy zły duch się wścieka, to znaczy, że mocno ucierpiał i jest porządnie trafiony”

Moim zdaniem w Jarosławiu szatan jest zupełnie zbędny. Od kiedy pamiętam całą robotę odwalali za niego mieszkańcy. Na ochotnika.

Rada nadzorcza z dnia na dzień puknęła prezesa PZU. Michał Karnowski: „Patrzę na to wszystko i nie bardzo wierzę w to, co widzę. Wywalczoną poświęceniem ludzi zmianę 2015 roku znowu ktoś próbuje podmienić na coś innego i rozmienić na drobne. Jaki kryzys zafunduje sobie ta ekipa w piątek by chaos był jeszcze większy?”

Ja też czytam i oczom nie wierzę, że to napisał Karnowski. I tego piątku też jestem ciekaw. A to już jutro. Upłynie pewnie pod znakiem uchwały sejmowej o objawieniach w Fatimie!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *