Planeta małp

Nuncjusz apostolski w Polsce krytykuje stawianie pomników Janowi Pawłowi II. Internet delikatnie prostuje, że trochę na to za późno, bo te pomniki już postawiono. Jakaś dobra dusza idzie w szczegóły: „Dęby JPII – 410, Szkoły JPII – 1058, Pomniki JPII – w Polsce 482 i aneks o kolejne 17, czyli 499 plus 126 za granicą (stan na 2008 rok). Skandalem jest, że tylko 7 pomników jest w Opolskiem.”

I już mnożą się pomysły: „Należało by wprowadzić limity. Sołectwo 1 pomnik. Gmina 5. Powiat 30. Województwo 100. Polska maksymalnie 10 000. Nadwyżki wysłać do Rzymu i Watykanu.”

A już się bałem, że gender zanika. A tu, proszę, pani prof. Pawłowicz niestrudzenie tłumaczy, tym razem portalowi z Ostrołęki:

„Co to jest gender?

Niech pan nie używa tego słowa! Nikt nie wie naprawdę, co to jest gender. Tego nie da się wytłumaczyć. Po angielsku oznacza rodzaj. To jest nazwa mająca ukryć metodę ludzi, którzy chcą wprowadzić rewolucję obyczajową. Za nazwą, której nikt nie rozumie pokolenie 68 roku chce zmienić wszystkie rządzące prawa naturalne na zasadzie ,,hulaj dusza piekła nie ma’’. Jest to zasada, w której każdy ustala czy jest kobietą czy mężczyzną. Może to doprowadzić nawet do związków intergenetycznych, typu związek człowieka z małpą – oczywiście, nie jest to słowo naukowe.”

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.