Paranienormalni

Nad rzepakiem zbierają się ciemne chmury.:

n1

Nad resztą przyrody – jasne.:

n2

n3

n4

n5

n6

Jesień we wszystkich odcieniach, ale zasadniczo rdzawa.:

n7

Tygodnik Nie:
„W wywiadzie dla serwisu Onet.pl Jarosław Kaczyński zapowiedział, że w pewnym momencie będzie musiał odejść. Dla usprawnienia obchodów proponujemy 10 kwietnia.

Elżbieta Kruk z Rady Mediów Narodowych podkreśliła, że za wyborem Jacka Kurskiego na prezesa TVP przemawiała jego osobowość. Pewnie, z pana Jacka to szatan, nie kogut!

Posłanka Krystyna Pawłowicz zastanawia się, czy „w Gdańsku w ogóle mieszkają jeszcze Polacy?”. Kto pamięta, jak z Sejmu trzeba było wyprowadzić posła Janowskiego?”

Moje strony. Jarosław. ”Pasjonaci UFO, OOBE, teorii spiskowych, kryptozoologii i innych, które żyją poza głównym nurtem nauki, powołali do życia klub „Paranormalium”. Frekwencja na pierwszym była tak dobra, że szanse na to wydają się duże. W pierwsze sobotnie popołudnie przyszło ok. 20 osób”.

Nie podzielam tego entuzjazmu. Wziąwszy pod uwagę, jak wdzięcznym miejscem do podglądania zjawisk paranormalnych jest moje miasto, badaczy jest wyjątkowo mało. Komentarze internautów: „Czym prędzej udajcie się na sesję Rady Miasta, tam po obu stronach barykady są kosmici”; „Uważajcie, bo wpadniecie w sidła okultyzmu nie lepiej odkryć Boga i zwrócić się do Niego?”; „No nie do wiary. Patrzę na zdjęcie, a tu Jarosławski KOD w komplecie…”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.