Och, Isabel…

Pogoda nie może się zdecydować. Niby ciepło, co zachęca do tradycyjnych marszy, ale jak powieje, to człowiek się odruchowo kuli i zamyka w chałupie.

W mediach nieustanny wyścig: kto pierwszy przy nazywaniu. Załóżmy, że jakiś publicysta wyrazi się krytycznie o polityku. I zaraz wyścig, kto pierwszy nazwie tę krytykę „bezprzykładną nagonką”, „chamskim atakiem”, „bezczelną insynuacją”. Bo jak się krytykę nazwie „chamstwem”, to można się do krytyki nie odnosić. Po prostu dlatego, że  „chamstwo” można ignorować.

Mnożą się próby, by odwrócić uwagę opinii publicznej od niebezpieczeństwa gender. Przykładowo: ksiądz Sakowicz-Zaleski na Fronda.pl wraca do kwestii agentów esbeckich w Kościele: „Dopóki przewodniczącym Episkopatu jest Józef Michalik, który sam jest zarejestrowany w aktach jako TW Zefir, dopóki prymasem jest Józef Kowalczyk, który w aktach wywiadu PRL figuruje jako kontakt informacyjny Cappino, to nic się w Kościele w tej materii nie zmieni – dwaj najważniejsi duchowni nie są zainteresowani ujawnieniem całej prawdy.” Ale my nie o tym chcemy słuchać! I nie o abp. Wesołowskim czy księdzu Gilu. My żądamy gender!

Z Radia M.: „Msza święta będzie sprawowana w intencji o nawrócenie Kevina”.

Sensacja na skalę europejską. Były premier Marcinkiewicz rozstaje się z Isabel i wraca do żony!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *