No comment

TVN najpierw złapał mnie na ulicy.:

p1

A potem inny TVN zaprosił do studia.:

p2

Zapuściłem się w kwestiach życia publicznego. Czytam o wizycie pani premier w Albanii. Tytuł – „Polska sojusznikiem Albanii”. Za moich czasów nieustannie zastanawialiśmy się, czy Polska jest przed Albanią, czy za Albanią. No, to teraz idziemy łeb w łeb.

Tygodnik Nie: „Były rzecznik PiS Adam Hofman pochwalił się zrzuceniem 40 kg. To dobra wiadomość, że na świecie jest pana Adama tyle kilo mniej.

Pensylwania: 14-letni Kevin zastrzelił matkę i młodszego brata pistoletem, który leżał w domu na lodówce. Na święta będzie nareszcie sam.

Jeszcze Nie. W miejscowości Buchcice (powiat tarnowski) na niestrzeżonym przejeździe kolejowym zderzył się samochód osobowy z drezyną. Obaj uczestnicy kolizji, maszynista i kierowca byli nietrzeźwi”.

Mały Dziennik, prowadzony przez red. Terlikowskiego: „Mieszkańcy Bogoliubowa wspólnie protestują przeciwko otwarciu w ich miejscowości fabryki prezerwatyw. I to mimo, że może im ona dać pracę. 4 grudnia 120 dzielnych prawosławnych zaczęło walczyć o to, by urzędnicy wstrzymali przekształcenie opuszczonej cegielni w fabrykę prezerwatyw. Protestujący trzymali w rękach krzyże, ikony, transparenty i modlili się. Na transparentach mieli napisy: >Nie dla produkcji kondomów w świętym miejscu<”. Mogą liczyć na moje poparcie.  Jeśli jestem z czegokolwiek znany, to z nienawiści do prezerwatyw.

Wojewódzki: „Do ciekawej zmiany dojdzie wkrótce w serialu TVP1 zatytułowanym „Komisarz Alex”. Grającego głównego bohatera Antoniego Pawlickiego zastąpi Krystian Wieczorek. Szaleństwo PiS nie zna granic. Odwołują ze stanowisk już nawet w serialach.

Ogłoszono po raz kolejny nominowanych do nagród telewizyjnych znanych jako Telekamery. Co ciekawe, ogłoszenie laureatów nagród telewizyjnych nie zostanie pokazane w żadnej telewizji. To chyba samo w sobie wystarczy za recenzję”.

No i Prezes na 80. Miesięcznicy: „Zmienimy prawo tak, by wszyscy mieli prawo do demonstracji! – grzmi prezes PiS. – Możecie sobie krzyczeć co chcecie, ale to jest oszustwo, a my prezentujemy prawdę, demokrację i wolność. To my jesteśmy partią wolności, to dzięki nam jest wolność w Polsce”. No comment.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *