Na ściance

Harrison Ford pokazał się w trailerze do siódmej części „Wojen gwiezdnych”, które premierę będą miały na Gwiazdkę. Na ten jakże istotny temat dla TVPInfo i dla TVN (w trzech wersjach). Najtrudniejsze w takich sytuacjach: nie klepać w kółko tego samego.

Niedawno wspominałem powszednią biedę w Nowej Hucie. Tygodnik Nie:
„Spłonęło mieszkanie w jednym z bloków w Nowej Hucie. W środku była 5-osobowa rodzina, w tym 9-miesięczne dziecko. 53-letnia właścicielka mieszkania zginęła w wyniku zaczadzenia. Policja ustaliła, że przyczyną pożaru było umyślne podpalenie. Zrobił to 19-letni chłopak na zlecenie rówieśników, którzy chcieli zemścić się na innej lokatorce bloku. Kobieta zwróciła im uwagę, bo hałasowali na klatce. 19-latek podpalił przez pomyłkę nie to mieszkanie, które wskazali zleceniodawcy. Za swój czyn miał dostać całe 60 zł”.
Nowohuckie stylowe kandelabry nie rozpraszają ciemności (i ciemnoty).:

s1

Arłamów (Bieszczady) to hotel bardzo światowy.:

s2

W Niepołomicach parkingu przed zamkiem pilnuje rycerz. O Danuśce, która poleciała na Zbyszka (w zbroi!) damy dworu też mawiały: „Blachara!”.:

s3

W Żywcu chciałem się poczuć jak celebryta i kazałem sobie pstryknąć fotkę „na ściance”. Z tyłu znaki graficzne różnych rodzajów piw. Jaki celebryta taka ścianka.:

s4

3 komentarze do “Na ściance

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.