Kowboje i przepaść

W Radiu M. rozmowa oczywiście o gender, bo dawno nie było. W jej trakcie dyskutant (z Poznania!) wyjaśnia szczegółowo, na czym polega taka odmiana pornografii jak fisting. No, to teraz babcie już wiedzą.
Poza tym powraca zdanie: „Nasz ojciec święty zostanie świętym.” Do kwadratu?

Znany pogromca genderu, ks. prof. Dariusz Oko, podczas wykładu w Płocku objaśnił, że „współczesne media zachwycone genderyzmem są jak kowboje pędzący ludzi w przepaść”. Kowboje pędzący ludzi w przepaść! Jako krytyka filmowego zainteresowało mnie natychmiast, w jakim filmie ksiądz profesor zobaczył taka scenę.

W moim rodzinnym mieście świat przestępczy działa coraz bardziej finezyjnie. Otóż do pewnej babci zadzwonił mężczyzna podający się za zięcia jej siostrzenicy. Że jest w trudnej sytuacji i potrzebuje mieć natychmiast 75 tysięcy na swoim koncie. Babcia nie była głupia, nie z nią takie numery. Nie dała. Wtedy zadzwonił inny mężczyzna, który przedstawił się jako funkcjonariusz Centralnego Biura Śledczego i polecił babci jednak wpłacić te pieniądze, bo wtedy Biuro z pewnością namierzy oszusta. Babcia popiera praworządność, więc poszła do banku i wpłaciła. Ale znowu zadzwonił funkcjonariusz i oświadczył, że 75 tysięcy to za mało, że oszusta namierzyć. CBŚ potrzebuje do schwytania przestępcy jeszcze 45 tysięcy. Babcia poszła i wpłaciła. Pytanie za 5 złotych. Czy oszust został schwytany?

Hasło z feministycznej manify: „Grzeczne dziewczynki idą do nieba, a niegrzeczne idą tam, gdzie chcą.”

W przededniu kolejnej rocznicy zamachu w Smoleńsku pewien czytelnik prawicowego portalu proponuje dopisać do Hymnu Polskiego kolejną zwrotkę:

„To wiara Polskę podnosi.
Też ojców wyznanie.
Nad Katyń, Smoleńsk wznosi.
Niezłomnych oddanie.”
Marsz, marsz, Dąbrowski…”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *