Kot pod prądem

Pracowity koniec semestru. Ostatnie zajęcia z Historii mediów.:

W Radiu – jak zwykle.:

Uwielbiam jak zimą jest jasno i przestrzennie.:

Z tej kępy drzew wypłoszyłem niechcący spore stado wczasujących tam dzików. Uciekły. Ja też.:

Interesujące. Czytam w Superexpressie: „Jak się okazuje, największym autorytetem jest obecnie osoba świecka! Zdecydowanie najwięcej wskazań, gdyż aż 30% uznało, że to twórca WOŚP, Jerzy Owsiak zasługuje na to zaszczytne miano. Na drugim miejscu, choć z dużą stratą, uplasował się urzędujący prezydent, Andrzej Duda. Jego osobę wybrało 12% respondentów. Podium zamknęła „polityczna” trójka: Lech Wałęsa, Aleksander Kwaśniewski i Jarosław Kaczyński, którzy uzyskali po 7% głosów. Pierwszy przedstawiciel duchowieństwa, kardynał Stanisław Dziwisz zdobył 5% głosów, podobnie jak Donald Tusk. Jeszcze gorszy wynik uzyskał ojciec Tadeusz Rydzyk i Bronisław Komorowski, zyskując zaledwie 2% wskazań. Ponadto duża liczba ankietowanych uznała, że dla nich największym autorytetem jest ktoś spoza powyższych propozycji – taką odpowiedź wybrało 24% badanych”.

Tygodnik Nie: „Bartłomiej Misiewicz zapewnił, że w Białymstoku nie był pijany. Białostocczanie poczuli się urażeni.

Harvard opublikował badania, z których wynika, że piloci samolotów masowo ukrywają depresję i myśli samobójcze. To ostateczne wyjaśnienie katastrofy smoleńskiej.

We wsi Przystawka w gminie Janów 24-letnia Magdalena P. zakatowała na śmierć 29-letniegoo męża. Okładała go pięściami, skopała po całym ciele, aż pękła mu śledziona i wątroba. Wezwała potem pogotowie ratunkowe, ale lekarz mógł jedynie stwierdzić zgon. – Ogólnie to był dobry człowiek. Żałuję tego, co zrobiłam. Gdybym mogła cofnąć czas, bym go nie uderzyła. Ale musiałam się bronić – wyjaśniała krzepka 24-latka w prokuraturze. Przyznała się do winy i dobrowolnie poddała się karze czterech lat więzienia”.

Felietonista Stanisław Michalkiewicz, Do Rzeczy:  Najważniejszym środowiskiem wspierającym współczesną rewolucję jest żydokomuna, czyli Żydzi, którzy są jednocześnie komunistami, a i w ruchu socjalistycznym odsetek Żydów jest stosunkowo wysoki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.