Jeszcze po kropelce

TV publiczna pyta o śp. Gene’a Wildera. Mówię, że to był aktor w sam raz na wideo. W tamtej epoce był dokładnie na swoim miejscu.:

s1

Niech się ta whisky wykotłuje do końca.:

s2

s3

Czytam: „Radni Jasła właśnie przegłosowali decyzję o oddaniu gruntów pod budowę pomnika Chrystusa Króla Wszechświata. Będzie to kopia słynnej figury ze Świebodzina, tylko mniejsza. Zamiast 36 metrów wysokości będzie miała tylko 12”. Internet: „12 metrów??. To na pewno nie będzie Miś na miarę naszych możliwości”.

Moje strony, autobus najechał na pasach na stopę przechodnia. Bezdyskusyjnie winny jest kierowca autobusu. Następna informacja jest bez związku z poprzednią: „Pieszy miał ponad 1,2 promila alkoholu w organizmie”.

Red. Andrzej Niczyperowicz (Głos Wielkopolski). „Jak nazywa się kogoś w budynku Sejmu, kto jest uczciwy, etyczny, inteligentny i nie rechocze? – Uczestnik wycieczki szkolnej”.

Wojewódzki, Polityka. „Edyta Górniak została jurorką nowego programu TVP1 „Hit, Hit, Hurra”. Dzieci w wieku 6–17 lat nie będą w nim negatywnie oceniane i nie będą odpadać. Te najgrzeczniejsze dostaną po medalu za zasługi dla obronności kraju”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *