Cicha noc

Ponawiamy z Dorotą świąteczne serdeczności.:

Ale prawdziwe bombki to są w Zielonej Górze.:


Jak byliśmy, to akurat świętowali górnicy. Zielonogórskie zagłębie węglowe jest jednym z najbardziej wydajnych w kraju.:

Kiedyś to w Zielonej były święta! Takie Winobranie choćby!:


W Muzeum Wina okazy szkła, ale puste. To zawsze smutne, gdy naczynie na wino jest puste.:

W Muzeum też obraz historyczny, ale jakże aktualny. Święty (imię mi umknęło) nawraca islamistę. Jakże potrzebny dzisiaj!:


WPolityce informuje, że prezydent zapalił chanukowe świece. Komentarze są więcej niż przewidywalne: „Św. p. Lech zapalał i tak go zdradzili. Na lot nie przyszli i nie ostrzegli”; „To jest prawdziwy skandal i hańba. To jest plucie Polakom w twarz, przez głowę państwa rzekomo polskiego”; „Nasz kochany, żydowski prezydent z żoną żydówką. Jak dobrze, że dba o ważne, żydowskie interesy. Chanukowe świece znów ważniejsze od tych bożonarodzeniowych. I znów, niech chanukowe świecą nad Polską”.

4 przemyślenia nt. „Cicha noc

  1. Żona i ja także przesyłamy serdeczne życzenia. W końcu ta magiczna noc to czas zadumy i refleksji. Choć może to raczej Wszystkich Świętych.

  2. Serdecznie odwzajemniamy!
    Tylko ja ciągle nie mogę się zdecydować. Czy to bardziej noc zadumy, czy tak więcej – refleksji. Czuję, że będę o tym dylemacie rozmyślał przez cały wieczór. Czego i Państwu życzę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *