Były maje, były bzy…

Przedwczoraj bardzo miły telefon. Dzwoni kolega Maciej i podaje słuchawkę panu Januszowi Kłosińskiemu, „śpiewakowi” z „Rejsu” Marka Piwowskiego (z prawej).:

p1

Pan Janusz wykonał dla mnie piosenkę z filmu. Słynne „Były maje, były bzy, byłaś też dziewczyno ty”. Bo, niestety, ale w Poznaniu nie ma mowy o miłości. W ślad za piosenką przyszło zdjęcie zrobione w trakcie koncertu. Dzięki!:

p2

Wchodzę do TVN-u, a oni z miejsca pytają, kto umarł. Nikt. Tylko amerykańskim naukowcom wyszło, że na jedną kobietę w „roli mówionej” przypada 2,2 mówionego faceta. I o to cały raban.:

p3

Dorota wreszcie kupiła gazetę z moim tekstem. Niestety, jest już „after birds”.:

p4

Próbujemy się uporać z traumatyczną przeszłością. Bydgoszcz.:

p5

p6

p7

p8

p9

Tygodnik Nie: „Prezydent Duda wystosował listy do brytyjskich prymasów w sprawie sytuacji Polaków na Wyspach. Prezydent Polski zrobił wszystko, co w jego mocy.
Wytwórnia Disneya kręci nowy cykl filmów o przygodach Robin Hooda. Podobno ma być też o jego dziewczynie, która dawała i biednym, i bogatym”.

Moje miasto: „8-letnia dziewczynka ucierpiała w wypadku drogowym w Jarosławiu. Do potrącenia dziecka i matki doszło na przejściu dla pieszych, gdy kierujący dacią skręcał z ul. Grunwaldzkiej”. Pod wiadomością 12 komentarzy. I komentarz oceniający komentarze:
„Jeden chyba normalny , a reszta to obraz naszego społeczeństwa. Zawzięte , chamskie, złośliwe .Jeden drugiego utopił by w łyżce wody za byle co. Co się z Wami ludzie porobiło ? skąd tyle nienawiści ? tyle złości , wyzwisk i najgorszych zachowań”.

Fronda.pl ciągle lansuje ulubione tematy: „Czy w dawnej Polsce karano za akty homoseksualne?”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *